Łukasz - opinia (1) Wielkie podziękowania dla szkoły jazdy PioCar, p. Piotra i P. Łukasza za... Łukasz Julia Alekseeva - opinia (1) Polecam z całego serca szkołę PioCar! Miałam szczęście pojeździć z Panem... Julia Alekseeva Wiktoria Korczyk - opinia (1) Najlepszy wybór jaki mogłam podjąć! Indywidualne podejście, świetna atmosfera... Wiktoria Korczyk
Kursant 12 - opinia (2) Po kursie w tej szkółce zdałem prawo jazdy za pierwszym razem. Serdecznie... Kursant 12 Natalia - opinia (1) Duzo cierpliwosci i profesjonalne podejscie:) zdane za 1wszym Natalia Ola - opinia (2) Najlepsza szkółka!! Super instruktorzy, cierpliwi i wyrozumiali. Bardzo polecam Ola Kamila Żbikowska - opinia (1) Najlepsza szkółka w Gdyni:) Pan Piotr i Pan Łukasz są bardzo cierpliwi,... Kamila Żbikowska Aaaa - opinia (1) Najlepsza szkoła . Super atmosfera, dokładne przygotowanie, cierpliwi... Aaaa Piotr - opinia (1) Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy. Egzaminy zdane za pierwszym razem.... Piotr Szymon - opinia (1) Bardzo polecam tę szkółkę! Jeśli chodzi o przygotowanie do teorii i praktyki,... Szymon Konrad - opinia (2) Szkoła bardzo dobra, atmosfera przyjemna, kontakt z instruktorami bardzo... Konrad Kasia - opinia (1) Za kilka dni czeka mnie wewnętrzny egzamin praktyczny, a to już ostatni krok... Kasia Julia - opinia (2) Polecam wszystkim którzy chcą zdać prawo jazdy!!! Niesamowicie spokojni... Julia Hanna S. - opinia (1) To napewno była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu wybrać ten ośrodek... Hanna S. Mateusz - opinia (1) Trafiłem tutaj z polecenia znajomych i nie zawiodłem się. Wybrałem kurs z... Mateusz Anna - opinia (1) Nauka praktyczna jeszcze w toku ,ale już teraz szczerze mogę polecić. Dzięki... Anna Łukasz - opinia (1) Szczerze polecam!!!!!!!Instruktorzy przygotowują nie tylko do egzaminu ale do... Łukasz Wojciech - opinia (2) Cały kurs trwał niecałe dwa miesiące, zajęcia teoretyczne przebiegły w bardzo... Wojciech Estera - opinia (1) Nie dość, że świetne podejście do podopiecznych, to same zajęcia (i egzamin... Estera Marcin - opinia (1) Miałem okazję jeździć z Piotrem, Łukaszem i Arkiem. Każdy instruktor trochę... Marcin