Adam - ocena (1) Polecam!!! Zdałem za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo mili i na wysokim... Adam Wiktoria - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły nauki jazdy. Czułam się bardzo... Wiktoria Joanna - ocena (1) Polecam Osk Piocar, świetna atmosfera, komunikacja,podejście do... Joanna
Jagoda Chowaniec - ocena (1) Super kurs !!! Instruktor Piotr pierwsza klasa, duża cierpliwość i mega... Jagoda Chowaniec Lena - ocena (1) Jak najbardziej polecam, wszystko zdane za 1 razem, a jazdy z Panem Piotrem... Lena Michał Z - ocena (1) Bardzo dobrzy instruktorzy z wiedzą, umiejętnościami i miłym nastawieniem do... Michał Z Oskar - opinia (2) Po jazdach z Panem Łukaszem i Panem Arkiem byłem przygotowany do egzaminu,... Oskar Kamila - opinia (1) Super szkoła jazdy. Pan Piotr bardzo wyrozumiały, cierpliwy i dużo tłumaczy.... Kamila Dobrosława - opinia (1) Polecam tą szkółkę Szczególnie pana Piotra, najlepszy instruktor, cierpliwy,... Dobrosława Cela - opinia (1) Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców. Profesjonalizm, wysoki poziom... Cela Roman - opinia (1) W poniedziałek zdał egzamin-wynik pozytywny! Bardzo się cieszę, że trafiłem... Roman Jakub - opinia (1) Wspaniali instruktorzy z masą cierpliwości która w moim przypadku była... Jakub Beata - opinia (1) Polecam tę szkółkę jazdy z czystym sumieniem. Dzięki Panu Piotrowi egzamin... Beata Iwona - opinia (2) Rewelacyjne podejście do osób które dopiero uczą się jazdy. Mega cierpliwość,... Iwona Olga - opinia (2) Byłam na kursie w innej szkółce, ale nie czułam się po nim przygotowana ani... Olga Damian - opinia (1) Polecam z całego serca, według mnie najlepsza szkoła w całym Trójmieście,... Damian Filip Kierzek - opinia (1) Jako iż zdalem egzamin teoretyczny jak i praktyczny moge z czystym sumieniem... Filip Kierzek Artur - opinia (1) Z całego serca polecam naukę w OSK PioCar! Jeżeli szukasz szkółki z... Artur Wiktoria Korczyk - opinia (1) Najlepszy wybór jaki mogłam podjąć! Indywidualne podejście, świetna atmosfera... Wiktoria Korczyk Artur - opinia (2) Szkoła godna polecenia w 100%. Zmiana szkółki z innej na Piocar w trakcie... Artur