PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

ja czekam juz 2 mies US WEJHEROWO mimo ulgi na 3 dzieci . składałam osobiście
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wiem ale słyszę już po raz trzeci że 1Us w Gdańsku przedłuża bardzo mimo że jest już rozpatrzony pit to leży gdzieś z boku i dalej nic się nie dzieje ulga prorodzinna na 3 dzieci czekamy już miesiąc a miały iść w kolejności rodzina wielodzietna więc nie wiem ale jak się nie upomni to dalej leży pit . Ale jak masz zapłacić im to masz tydzień ..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, ciagle czekam... rozliczalam sie przez inet 19 lutego, ulga na 2 dzieci, I us gdansk. strasznie sie ociagaja w tym roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktoś dostał 1 Us Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem stałym klientem. Ulga prorodzinna. Wysłany mailem. Od 23 lutego nic. Drugi US Gdynia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie od lutego na tej stronie "niepoprawne dane". Zadzwoniłem wreszcie do II US Gdynia no i status ma "poprawny", ale nie potrafią powiedzieć kiedy dostanę zwrot bo rozliczam się tu pierwszy raz. Może w tym tygodniu, a moze za miesiąc... Czyli chyba stali klienci mają priorytet ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wejść mogę ale nic się nie zmienia nie rozumiem tego wogole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez nie moge wejść na tą strone
W tamtym roku czejakam na pieniadze 18 dni ulga prorodzinna w tym roku minol niesiac nadsl cisza 2 urzad skarbowy Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jest zablokowane sprawdzalam teraz !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super zablokowali strony do sprawdzania na jakim etapie jest zwrot podatku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie pokazywał 1 etap, a pieniądze przyszły w piątek. a przelew przyszedł tak jak operacje w banku są wykonywane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przelewy do której robią bądź o której dostałas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta strona nie pokazuje rzetelnie. U mnie tez pokazywało 2 etap. A zwrot przyszedł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie nie mogę wybrać danego urzędu a wcześniej to działało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojego zeznania nawet w systemie nie ma, a składałam ponad miesiąc temu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej czy sprawdzał ktoś dziś na jakim etapie jest zwrot bo wydaje mi się że strona do sprawdzania jest zablokowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak to jest z tym zwrotem jest 1 etap i nic dalej się nie dzieje ?! I pokazuje stan na wczorajszy dzień. 1 urząd skarbowy w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zazdroszczę u mnie cały czas etap 1 a minęło 1,5msc już więc nie wiem wszystko stoi w miejscu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

US II Gdańsk składany osobiście ( z przelewem na konto ) 29/02/2017 zwrot 30/03/2017
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szkoła państwowa czy prywatna? (55 odpowiedzi)

Co myślicie,do jakiej szkoły byście posłały dzieci mając wybór? Zastanawiam się..... Czy to...

Legoland Dania warto? (50 odpowiedzi)

z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac.