PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

U mnie też w dalszym ciągu 1 etap, a pit składany elektronicznie 19lutego I US Gda. Ulga na dwoje dzieci. Jakoś długo w tym roku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Składałam pity ( nasz i rodziców) elektronicznie do II US w Gdyni w dniu 21.02.
Zwrotów na kontach nie mamy.
Sprawdzałam za pomocą tego linku powyżej na jakim etapie są. Rodziców jest na tym pierwszym etapie ( stan na 25.03 ) a naszego jakby wcale nie ma. Mimo poprawnie wypełnionego formularza wyskakuje błąd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIT składany elektronicznie 9 marca dziś zwrot listonosz przyniósł . 2 us gdansk
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kto czeka na zwrot z 3US w Gdańsku to sobie jeszcze poczeka. Ja skladalam droga elektroniczną 01.03 i byłam się dziś dowiedzieć w urzędzie to nawet do mojego jeszcze nie zetknęli a kobieta w okienku się śmiała i powiedziała że gdzieś leży i zresztą cały marzec maja opóźnienie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czwarty zielony ,,ptaszek" Zrealizowano. W piątek jeszcze był status, że przygotowano...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani w urzedzie skarbowym nr.1 w Gdyni poinformowala ze moj pit jest w ksiegowosci i do konca msc musza dokonac zwrotu ze wzgl.na ulge prorodzinna.Zobaczymy.Na stronie mf w dalszym ciagu pierwszy etap.hm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwrot podatku otrzymują osoby uzyskujące dochód czyli posiadające prace . Takie osoby miewają również problemy finansowe, a taki zwrot mógł by ulżyć im kłopotom. Ponadto , skoro nie śpieszy Ci się z otrzymaniem zwrotu po jaką cholerę wchodzisz na stronę dotycząca kto i kiedy go otrzymał ? Zajmij się wlasnym życiem a nie uprzykszaniem go innym ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

do 3 msc.! wystarczy poczytać ustawę. Ludzie, jeżeli wy żyjecie tylko ze zwrotu podatku to gratuluję wam... Proponuję pracy poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

mają 3 msc. jeżeli zwrot podatku to twój jedyny dochód to powodzenia... proponuję pracy poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo na ten urząd przypada najwięcej podatników/ najwięcej dzielnic w Gdańsku... mają 3 msc., jeżeli żyjesz tylko ze zwrotu to gratuluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIT zwrot za 2017

Ciekawi mnie czy długo się czeka na zwrot po 2 korektach(korekty robione w przeciągu tygodnia)moj etap jest na 1etapie czy ktos tez mial podobny przypadek jak u mnie i dlugo czekal na zwrot?.Pozdrawiam forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Robią sobie jaja w tych Urzędach cały czas pierwszy etap brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeżeli to pytanie do mnie, to jak pisałam wcześniej, miałam 3 etap.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A który etap widniał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~greenka 89.77.215.*
(1 miesiąc temu)
III US złożony dzisiaj przez eDeklarację. Zobaczymy ile poczekam :-)

Dzisiaj otrzymałam zwrot. Równo miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złożony 01.03 droga elektroniczną 3 us w Gdańsku i nadal cisza . Myślicie ze jak się tam dziś przejade to powiedzą coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś 26/03 zwrot, I US, składałam elektronicznie 21/02.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składała 2.03 i nadal mnie,, nie widać,,
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mojego pita dalej nie widać w sytemie (wys. 01.03)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak nie dostałam w piątek, ale dziś mam 3 etap z datą 23/03.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.

Szkoła państwowa czy prywatna? (55 odpowiedzi)

Co myślicie,do jakiej szkoły byście posłały dzieci mając wybór? Zastanawiam się..... Czy to...

Dobra jakościowa pościel dla dziecka jaka?? (111 odpowiedzi)

Mamuśki stanełam przed wyborem pościeli i chciałam sie was podpytać jaką pościel polecacie, jaka...