PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja wysyłałam elektronicznie 21/02 i mi pokazuje ze nie ma takiego zeznania. Jeszcze lepeij. A potwierdzenie mam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

może słuchajcie od dzisiaj strona działa i moze oni maja tylko pierwsze etapy zaznaczona ja miałam z dnia 14.03.2018 wiec zobacze jutro jak bedzie wygladac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mitez przekreslone na czerwono etap 2 3 i 4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pokazuje 1 etap a reszta przekreślona zwrot składałam przez internet 19 lutego do 1 us w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi pokazuje 1 etap ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.finanse.mf.gov.pl/no-cache/pp/zwrot-nadplaty-pit tak ja III us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz podać link do sprawdzania stanu zrotow z zeznań rocznych???????bo w Gdańsku nie ma przeciez takiej możliwości w żadnym z urzędów,a pisałaś wyżej ,ze składałaś do 3 US na Zaglowej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

weszłam na stronke sprawdzenia pita i mam cos takiego
stan zrealizowany - zrealizowano
co oznacza, że wskazany etap realizacji zwrotu nadpłaty został w urzędzie zrealizowany.
albo niby pierwszy etap a reszta skreslona na czerwono? co to oznacza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłam do II us w gdyni , pieniadze maja być na koncie w przeciągu tygodnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm...czyli jak zwykle-nikt nie dostał,oprócz osoby z wpłatą na konto ;) w sobotę ;) oraz tej ,której przyniósł ;);) listonosz,bo przecież „szybciej” jest przez pocztę a nie na konto - jak jest napisane przez urząd....poczekamy sobie Dziewczyny jeszcze długo:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

1 us Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki urząd? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

informacja ze strony gov : "Podatnicy wiedzą, że im szybciej rozliczą się z fiskusem i złożą deklarację podatkową, tym szybciej uzyskają zwrot nadpłaconego podatku – o ile taki będzie im przysługiwał. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że pieniądze mogą do nich trafić szybciej, jeżeli zdecydują się na rozliczenie przez internet."
Ciekawe,że większość,która złożyła przed 15.02 drogą internetową jeszcze nie dostała zwrotu na konto,a listonosz juz roznosi.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam, do czekałam się, równo miesiąc 15luty składane przez internet dziś listonosz przyniósł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dalej czekamy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cisza jak makiem zasiał ☺☺ hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytaj post wyżej,został dodany link,gdzie można sprawdzić ,jako jeden z niewielu,co aktualnie rozlicza Urząd w Pruszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a wiecie jak długo czeka się w Pruszczu ma zwrot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam 21 lutego do II US Gdynia i nadal cisza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wózek lepiej (26 odpowiedzi)

Podoba mi się taki...

Życie w Anglii- jak to teraz wygląda ? (61 odpowiedzi)

Mam pytanie do forumek, które postanowiły wyprowadzić się z naszego pięknego Kraju i żyją w...

rolety rzymskie kto ma? (33 odpowiedzi)

http://img62.imageshack.us/img62/6410/rolt.jpg Uploaded with ImageShack.us może podpowiecie :...