PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PIT zwrot za 2017

W Gdyni nadal cisza ? Ja nadal czekam składane 28 lutego e deklaracja do II us w gdyni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi bank chyba nieche dac kasy czekam i czekam :D heheh
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba brak, mnie listonosz szerokim łukiem omija
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cisza albo podostawali i zapomnieli z wrażenia napisać albo brak zwrotów ......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

US Wejherowo PIT złożony przez e-deklaracje 27.02 zwrot 13.03. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale rodzina z 3 dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej kolejny dzień czekania hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałem elektronicznie też 1 do II US w Gdyni i też nadal czekam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IIIUS ul. Żaglowa e-deklaracja 04.03 zwrot 13.03
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja składałam 01.03 - elektronicznie też do II US Gdynia.
Poczekamy zobaczmy, mają czas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

III URZĄD tez cisza od 5 lutego dzwoniłam mam czekac na kase czekam tydzień na przelew. Wrrr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę dziś znowu nikt nie dostał zwrotu? 1 US czy ktoś dostał już zwrot przekazem pocztowym?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę Ci radzę napisac pro forma maila,z zapytaniem i otrzymaniem odpowiedzi na mail albo listownie. nigdy nie mialas do czynienia z biurokracja w urzędzie i ewentualnymi konsekwencjach.uwierz mi,ze lepiej dmuchać na zimne,i oby nie,ale w razie czego ,naprawde nikt Ci nie uwierzy,ze dzwoniłaś .....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoniłam do II US oni tego jeszcze nie przesłali do I US. Gościu sam bym zdziwiony, że leży to u nich od 12 stycznia i mam napisać do nich pismo z prośbą o przyspieszenie.
Tak więc jeszcze poczekamy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam potwierdzenie wysłania pity więc nie mogą wkleić mi kary, że się nie rozliczylam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie, urzędy skarbowe przesyłają między sobą PITy, nie ma co się denerwować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak 1 us gdansk ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj chyba nikt nie dostal zobaczymy czy dzisiaj cos sie ruszy? Bardzo dlugo w tym roku czekamy. Nie ogarnieci w tym roku czy jak hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sugerowałabym ,żebyś sama przypilnowała czy docelowy urząd otrzymał PIT.Jeśli potem okazałoby się,że nie otrzymaliby PIT nie wystarczyloby ,że w rozmowie telefonicznej z panią x,otrzymałaś taką informację i mimo wszystko wysłałaś dokumenty.będzię ,że nie dochowałaś procedur i wlepią Ci karę niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A miał ktoś taka sytuacje, że wysłał pit do złego urzędu i oni mieli przesłać do prawidłowego? Wysłałam na początku stycznia pit męża do 2 US a powinnam do 1 US. Telefonicznie poinformowali mnie, że prześlą to między sobą jednak do tej pory ani pieniędzy ani żadnej informacji..

Ja złożyłam swój pit 14 lutego do 1 US i póki co też cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

złożony 28.02 drogą elektroniczną do II US w Gdyni . Czekam na Zwrot dam znać jak wpłynie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pomóżcie-pomysł na własny biznes (102 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.

Dziecko nie mówi (2 ,2 lat) (71 odpowiedzi)

Witam mam synka 2 lata i 2 miesiące i niestety nie mówi czy już pora do logopedy? A jak było u...