PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Polecam zajrzeć na http://ksiegowy.gliwice.pl/czym-jest-pit/ - super wyjaśnia czym jest PIT :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Składałam 18 lutego przez e-deklaracje do II US w Gdyni. Czekam na zwrot.
Czy to prawda, że ponoć rodziny wielodzietne mają szybciej dostawać zwroty? Do 3 tyg?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ktoś dostał zwrot z II us Gdynia? Bo w ubiegłym roku pamietam jak mówiłeś ze przez 1.03 nie wypłacają nic nawet jak były zaakceptowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zlozylam pod koniec stycznia do I us w gdansku elektronicznie i po 15 dniach mialam juz kase na koncie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś już otrzymał zwrot z I US w Gdańsku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pit złożony elektronicznie we wtorek 20.02.a 22 już były pieniądze na koncie.III urząd skarbowy w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złożyłam PIT drogę elektroniczną 23 lutego I US Gdańsk, w ubiegłym roku czekałam dwa tygodnie na zwrot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poniedziałek złożone, a dziś zwrot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 19.02 zlozylam w 1 US Gdynia ciekawe ile bede czekac,jest tu ktos kto juz otrzymal zwrot z 1 us Gdynia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o II US Gdynia, to dla mnie fenomen. Od 12 lat mam ten sam zwrot, na 2 dzieci, zarobki od jednego i tego samego pracodawcy o zawsze czekam minimum 2 miesiące
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj złożyłam w II us Gdynia. Zobaczymy ile to potrwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za info.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzis dostalismy zwrot. Wysylane 2luty pruszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś dostał już zwrot z pierwszego us w gdańsku? Ile czekaliście ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aga! Czy dostaliście zwrot? Z doświadczenia wiem, że Pruszcz przetrzymuje ile się da, ale dzisiaj złożyłam i jestem ciekawa, ile to może potrwać w tym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5.02.18 wysłany listem poleconym piorytet zawsze wysylam poczta .Ciekawe ile bede czekac.Zawsze przelew przychodził z samego rana a jak wam przelew na konto kiedy wam przychodził? popoludniowa sesja tez?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PIT zwrot za 2017

PIT złożony elektronicznie 14.02 II US Gdynia. W zeszłym roku dostałam po równo 3 miesiącach, a składałam w styczniu. Zobaczymy, jak w tym roku ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

7.02, wysłałam elektronicznie PIT córki i dzisiaj listonosz przyniósł zwrot młodej.
III US Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziś złożony w drugim urzędzie skarbowym gdańsk zobaczymy kiedy będzie zwrot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również wczoraj wysłany elektroniczne dzisiaj zwrot 3 urząd. Pierwszy raz się zdazylo że na drugi dzień już zwrot :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka (18 odpowiedzi)

cześć Dziewczyny, zwracam się do Was z zapytaniem. Mój Synek ma 2 miesiace i 1 tydzień. Na chwilę...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Jakie rękawiczki dla przedszkolaka-3 latka? (17 odpowiedzi)

Witam, jak w tytule. Nie wiem jakie najlepsze i najwygodniejsze rękawiczki dla synka na tą porę....