PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Polecam zajrzeć na http://ksiegowy.gliwice.pl/czym-jest-pit/ - super wyjaśnia czym jest PIT :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Składałam 18 lutego przez e-deklaracje do II US w Gdyni. Czekam na zwrot.
Czy to prawda, że ponoć rodziny wielodzietne mają szybciej dostawać zwroty? Do 3 tyg?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ktoś dostał zwrot z II us Gdynia? Bo w ubiegłym roku pamietam jak mówiłeś ze przez 1.03 nie wypłacają nic nawet jak były zaakceptowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zlozylam pod koniec stycznia do I us w gdansku elektronicznie i po 15 dniach mialam juz kase na koncie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś już otrzymał zwrot z I US w Gdańsku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pit złożony elektronicznie we wtorek 20.02.a 22 już były pieniądze na koncie.III urząd skarbowy w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złożyłam PIT drogę elektroniczną 23 lutego I US Gdańsk, w ubiegłym roku czekałam dwa tygodnie na zwrot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poniedziałek złożone, a dziś zwrot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 19.02 zlozylam w 1 US Gdynia ciekawe ile bede czekac,jest tu ktos kto juz otrzymal zwrot z 1 us Gdynia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o II US Gdynia, to dla mnie fenomen. Od 12 lat mam ten sam zwrot, na 2 dzieci, zarobki od jednego i tego samego pracodawcy o zawsze czekam minimum 2 miesiące
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj złożyłam w II us Gdynia. Zobaczymy ile to potrwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za info.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzis dostalismy zwrot. Wysylane 2luty pruszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś dostał już zwrot z pierwszego us w gdańsku? Ile czekaliście ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aga! Czy dostaliście zwrot? Z doświadczenia wiem, że Pruszcz przetrzymuje ile się da, ale dzisiaj złożyłam i jestem ciekawa, ile to może potrwać w tym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5.02.18 wysłany listem poleconym piorytet zawsze wysylam poczta .Ciekawe ile bede czekac.Zawsze przelew przychodził z samego rana a jak wam przelew na konto kiedy wam przychodził? popoludniowa sesja tez?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PIT zwrot za 2017

PIT złożony elektronicznie 14.02 II US Gdynia. W zeszłym roku dostałam po równo 3 miesiącach, a składałam w styczniu. Zobaczymy, jak w tym roku ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

7.02, wysłałam elektronicznie PIT córki i dzisiaj listonosz przyniósł zwrot młodej.
III US Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziś złożony w drugim urzędzie skarbowym gdańsk zobaczymy kiedy będzie zwrot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również wczoraj wysłany elektroniczne dzisiaj zwrot 3 urząd. Pierwszy raz się zdazylo że na drugi dzień już zwrot :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

tanie meble kuchenne?Jakie (70 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

Matka chrzestna bez bierzmowania? Gdzie? (49 odpowiedzi)

Hey, Bardzo zależy mi na tym, aby moja siostra była matką chrzestną mojej córeczki. Nasz ksiądz...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?