PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ponad 100tys pitow w samej Gdyni wyslali elektronicznie wiec w gda napewno duzo więcej z tad te opóźnienia i dlugi czas oczekiwania na zwrot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ja nadal czekam 7 tydzien 2 urzad Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wieczorem zwrot już przyszedł ( wejherowo)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdybym nie dzwonila i nie naciskała to można czekać i czekać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wysłane elektronicznie 24.02,1 us Gdańsk,dziś zwrot.po ponad 2 miesiącach ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

7 tydzien mija zwroru nie ma 2 urzad gdansk kolobrzeska ulga na 4 dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super ;) a ja nic dziś 2 miesiace:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostałam zwrot urząd skarbowy Wejherowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie od wczoraj drugi etap,więc może będzie niedługo zwrot. składane 5 marca elektronicznie, Wejherowo, z ulgą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżanka składała w Wejherowie 20 luty i dopiero dostała zwrot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wczoraj zadzwonilam do us w wejherowo czy wszystko ok czy doszedł mój pit bo wgl go w systemie nie widać pani mi powiedziała ze jest ale nie jest jeszcze rozpatrzony . Skladalam 26.02
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja otrzymałam zwrot pit skladalam 26 luty ulga na 4 dzieci w poniedziałek udałam się do 1 US Gdynia dowiedziałam się że zwrot otrzymam prawdopodobnie pod koniec maja mówię jak to przecież z ulgą ma być niby szybciej miła pani w okienku się uśmiechnęła powiedziała że spróbuję przyspieszyć spisała PESEL poprosiła o cierpliwość. Wczoraj przyszedł zwrot także trzeba chyba US odwiedzać osobiście i się upominać bo inaczej będziemy długo czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powiem szczerze że jestem w szoku pierwszy raz w tym roku rozliczam się w Gdańsku poprzednie 5 lat w Bydgoszczy i nigdy nie czekałam dłużej na zwrot niż 3 tygodnie a teraz 2 miesiące mija i nic masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozliczałam syna,składane elektronicznie 24.02.(!!),1 US Gdansk, brak zwrotu,na stronie 1 etap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na jedno dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

II Urząd skarbowy Gdynia składany 16 kwietnia- ulga na dzieci- ja sobie poczekam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urząd skarbowy Wejherowo składany 5 marca z ulgą na dziecko elektronicznie i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do izaa a Ty tez z ulgą na dzieci czekasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3us Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asia ja pierwszego marca i jeszcze zwrot nie wpłynął
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (9 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

Dziecko nie mówi (2 ,2 lat) (71 odpowiedzi)

Witam mam synka 2 lata i 2 miesiące i niestety nie mówi czy już pora do logopedy? A jak było u...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...