PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dziewczyny czy któraś składała w Połowie Marca z ulgą na dzieci i tez nie otrzymala jeszcze zwrotu? 2 urzad skarbowy Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5 marca złożony pit przez Internet i nie mam zwrotu. I URZĄD SKARBOWY W GDAŃSKU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś w tym tygodniu dostał zwrot z 3US Gdańsk? Ciekawi mnie z którego już rozliczają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

13 marzec tez Mnie w systemie nie ma 2 urzad skarbowy Gdansk Kolobrzeska ulga na 3 dzieci cisza jak makiem zasiał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja skladałam 26 lutego i nawet w systemie mnie niema wejherowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a wiadomo cos on pitach z końca lutego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam informacje ze 2 us Gdynia ma w "chmurze "pity złożone elektronocznie z początku Marca i za szybko nie będzie zwrotu... pani mowila ze najwcZeśniej za 2 do 3 tyg bd zwrot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja II urzad skarbowy Gdansk 3 dzieci i cisza od 13 Marca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 3 us Gdańsk, moja znajoma z 3 dzieci dostała zwrot właśnie po 2 tyg w us w Wejherowie a rozliczala się na początku kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czekam od 26 luty rodzina wielodzietna i nic a pierwszy etap widnieje od miesiąca dodam że to 1 US Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do sary a ktory urzad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola ja skaladalam 01.03 i dopiero po 6 tygodniach wskoczył pierwszy etap , równiez ulga prorodzinna z tym że na jedno dziecko , może koleżanka ma trójkę lub więcej dzieci to już rodzina wielodzietna i szybciej rozliczaja. Ja do tej pory zwrotu nie otrzymalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam 5 marca i cały czas pierwszy etap brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest coś nie tak z moim pitem chyba. 6 tydzien idzie a w systemie go nie widać syna pit juz dawno przyszły pieniądze a u mnie cisza z ulgą prorodzinną. Kolezanka czekala 3 rygodnie tez ulga prorodzinna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiecie może jaki miesiąc rozlicza teraz urząd skarbowy Wejherowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

II URZAD SKARBOWY GDANSK CZY KTOS DOSTAL ZWROT ulga prorodzinna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe jak długo ,ja złożyłam 4
03. W systemie 1 etap ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sklqdalam 26.02 w wejherowo elektroniczne I wpisuje dane i pokazuje że błędne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I urząd skarbowy Gdansk- skladalam 6.03 przez Internet. Status 1 wprowadzono na dzień 19.04. chyba nie prędko sie doczekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (31 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (20 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...