Paweł - ocena (1) ogromnie wysokie czynsze Paweł tomasz - ocena (1) Wszystko ok. Zadnych zastrzezeń tomasz Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Cztery Kąty II - opinia (2) Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej w pełni rekomenduje platida management group w... Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej C
Iza - opinia (1) Od czasu przejęcia opieki nad naszą Wspólnotę przez firmę Platida, sytuacja... Iza Mati - opinia (1) Bardzo dobry i profesjonalny Zarządca. Znacząco poprawiła się sytuacja... Mati Łukasz Z. - opinia (1) Dzwonienie do różnych zarządców z problemem to zwykle traumatyczne przeżycie,... Łukasz Z. Rafał - opinia (1) Zdecydowaliśmy się na wybór Platidy i to był bardzo dobry wybór.... Rafał Piotr Szeffer - opinia (1) Jestem po ogromnym wrażeniem sprawności tego zarządcy. Na bieżąco reaguję na... Piotr Szeffer Klaudia - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Platida i naszego administratora p. Jacka. Ogromny... Klaudia Mieszkanka - opinia (1) Odkąd nastąpiła zmiana Administratora Wspólnota odżyła. Mam stały kontakt z... Mieszkanka Lokator - opinia (1) Po wielu latach zmagań i negatywnych doświadczeniach z inną spółdzielnią... Lokator Krzysztof - opinia (1) platida to definicja profesjonalizmu. Cała ekipa platidy to zgrany i... Krzysztof Grzegorz - opinia (1) Polecam współpracę z Platida - bardzo dobry kontakt z Zarządcą. Pani Magda,... Grzegorz Paula - opinia (1) Dziękuję za pomoc w pilnej dla mnie sprawie, polecam, trzymajcie się cieplutko Paula Ariel - opinia (1) Firma Platida pokazuje przykład właściwej współpracy z zarządem wspólnoty.... Ariel Julia Szmyt - opinia (1) Po kilku latach współpracy, mogę wszystkim polecić tą firmę. Głównym atutem... Julia Szmyt Justyns - opinia (1) Zaraz po moim zgloszeniu zajeli się problemem. Spodobala mi sie determinacja... Justyns Bartek Nowakowski - opinia (1) Bardzo pozytywnie po zmianie administratora. W przeciwieństwie do... Bartek Nowakowski Grażyna - opinia (1) Administrator platida to przede wszystkim dobry doradca i organizator,... Grażyna Adam - opinia (1) Bardzo kompetentny zarządca. Zmiana na Platidę pozwoliła na rozwiązanie... Adam