PŁYWAREK

Nauka pływania Kolonie, obozy

Gdańsk, al. Zwycięstwa 12

Patrycja - opinia (1) Za nami pierwszy rok nauki pływania- zajęcia w najmłodszej grupie były... Patrycja Anonim - opinia (2) Skontaktować się z tym Państwem graniczy z cudem, telefonu nikt nie odbiera... Anonim Rafał D. - opinia (1) Świetna szkoła. Właściciel Arek jest bardzo charyzmatyczny i sympatyczny.... Rafał D.
Rita - opinia (1) Korzystamy od wielu lat i dwójka dzieci nauczyła się tam pływać. Rita Polecam (1) Polecam!Córka chodzi na zajęcia od września a w tej chwili potrafi przepłynąć... Kamila Nie polecam (1) Nie polecam, dzieci sa na różnych poziomach umiejętności od początku i... Anna nie polecam (1) Nie polecam,ponieważ dowiedziałem się przypadkowo że mój 14-letni syn... Przemysław Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru zajęć w Plywarku. Moja córka chodzi na... Kasia Nie polecam (4) Słaba szkoła , atmosfera taka ze nie wykorzystaliśmy wykupionego kursu Tomasz Doskonała i bezpieczna zabawa (1) Polecam z całego serca - chodzę z synkiem od 5 miesięcy, zajęcia są bardzo... Karol Gorąco polecam zajęcia w szkole "Pływarek" (1) Polecam szkołę '"Pływarek"zarówno początkującym jak i chcącym kontynuować i... Alicja Wieczorek Polecam bardzo! (3) Zajęcia są prowadzone przez doświadczonego instruktora, który świetnie... Ania Rewelacja!!! (1) Z naszym synem chodzimy na basen od kiedy skończył 6 miesięcy. Dzisiaj ma 5... Magda POLECAM (2) Wspaniali ludzie,miła atmosfera a przede wszystkim zero problemów. Gorąco... ewelcia Gorąco polecam! (4) Mój syn od dwóch lat chodzi do tej szkółki. Zaczął od zera a teraz pływa... Jola Pływarek jest ok!!! (5) To naprawde Szkółka z klasą,osoby pracujące tam mają pojęcie o pływaniu,nie... filo Przez cały ro nie było żadnych kłopotów (2) To już by wystarczyło, ale widać, że to naprawdę fachowcy i w dodatku... Krzysztof