POLECAM!!!

Zacznę od tego, iż z racji obecnego miejsca zamieszkania szukałam szkoły z indywidualnym tokiem nauczania. Z ALDA nie było żadnego problemu z ustaleniem terminów zajęć. Miło, z dowcipem, ale przede wszystkim PROFESJONALNIE!
Dzięki jazdom z Panem Arturem znam niemal każde skrzyżowanie w Gdańsku i niemal każdą dziurę w jezdni;) Nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie!
Moje poprzednie niepowodzenia wynikały tylko i wyłącznie z niepotrzebnego stresu. Zacytuję słowa Pana Artura, których użył w innej kwestii, ale bardzo mi się spodobały:) Tak bardzo chciałam zdać egzamin,"jakby od tego zależało czyjeś życie wieczne:)" Wzięłam te słowa do serca i wczoraj sobie odpuściłam. Skupiłam się na jeździe, znakach, bez paniki, a siedzącą obok panią egzaminator potraktowałam jako nawigację. I ZDAŁAM!!!
Jeszcze raz dziękuję Panie Arturze:)!!! Życzę pierwszego miejsca w rankingu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulacje za zdany egzamin i Wielkie dzieki za opinie ! Staramy sie robic wszystko dla naszych kursantow rowniez a moze przede wszystkim na kursie indywidualnym :) Bardzo fajnie ze nerwy opanowalas Brawo! Pozdrawiam i szerokiej drogi jako 'Dobry kierowca z ALDAy' Artur ALDA
Ps mialas racje Aga Zaryan jest Polka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0