POLECAM !!!

Placówka na najwyższym poziomie. Doskonała karda i pyszne jedzenie. Moja córeczka uwielbia to przedszkole. Własny basen i wiele innych atrakcji. Polecam wszystkim :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: POLECAM !!!

Pierwszy rocznik przedszkola w HKO. Koszmar, intelektualny, edukacyjny, kontaktu z rodzicami. Skutek?; grupa przedszkolna rozpierzchła się. Większość przytomnych rodziców zabrało dzieci w popołochu gdzie indziej. Jak ja. W porównaniu do czesnego i płatności dodatkowych, za sam dowóz dziecka do państwowej, renomowanej szkoły poza Osową płacę więcej. Plus dodatkowe zajęcia, za które wnoszę opłatę. Ale dziecko drugi rok po uwstecznienieniu w HKO, rozwija się, zdobywa laury na swoim poziomie. Raz, po opuszczeniu w HKO wygrała konkurs dla 7 latków z Gdańska organizowany, paradoksalnie, w HKO. byłoby mi miło zawozić dziecko kilkaset metrów do szkoły i p potem mieć spokój przez cały dzień, ale to z czym przychodzi z obecnej szkoły a HKO, to przepaść. Przepłacę dowowożąc do miasta, i dopłacając za dodatkowe zajęcia. Pozdrowienia dla pozostałych rodziców rospierzchłej grupy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: POLECAM !!!

Co za brednie. To pan "tata wielce zbulwersowany" z wątków poprzednich nt. HKO? Pan się musi naprawdę wielce nudzić, odnoszę wrażenie, że tylko wyszukuje pan nowych wpisów nt. HKo, by je kometować i drążyc swój "problem sprzed 3 lat. Dorosnij, człowieku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3