HAPPY KIDS OSOWA

Przedszkola

Gdańsk, Oriona 1

Happy Kids tylko w nazwie happy. (23) Zastanawiam się nad metodologią przyświecającą stworzeniu nazwy Happy? Czy... Kub@ Najlepsze przygotowanie do szkoły i pełne bezpieczeństwo (2) Dla mojego syna Happy Kids to jest bajka. Nie tylko jest tutaj basen dla... Arleta dla przyszlych pracownikow (2) Ostrzegamy wszystkich, którzy ubiegają się o prace w tej placówce,... anna
Polecam (5) Większość negatywnych opinii pochodzą wydaje mi się od sfrustrowanych... Mama z happy kids POLECAM !!! (3) Placówka na najwyższym poziomie. Doskonała karda i pyszne jedzenie. Moja... Sylwia Wspaniała szkoła (1) Naprawdę wspaniała szkoła, kompetentni nauczyciele, basen, zajęcia z... Anna Polecam (1) Doskonała opieka, indywidualne podejście do dzieci, szeroki wybór zajęć... Mama Polecam! (1) Dla mnie najlepszą rekomendacją przedszkola jest uśmiech na buzi mojej córki,... Aneta Doskonała placówka i bogata oferta + BASEN (6) Zdecydowanie polecam to przedszkole . Jest tutaj basen dla dzieci, wiele... Tata z HKO polecam ;) (1) Faktycznie placówka może nie nalezy do najtańszych , ale mój synek świetnie... mama z HKO Co z tymi cenami????? (3) Pani Dyrektor zdecydowanie nastawiona na przyslowiowe trzepanie klasy kosztem... Nina