Polecam

Większość negatywnych opinii pochodzą wydaje mi się od sfrustrowanych rodziców szkoły 81 ( czemu się nie dziwię ) . Jeśli chodzi o ceny - fakt tu właściciel zaszalał, przy dwojgu , trojgu dzieci w tej placówce może być ciężko. Mam nadzieję, że w przyszłym roku jak powstanie 2 placówka ,będzie dużo więcej dzieci i te koszty zmaleją.
Jeśli chodzi o poziom nauczania to szkoła podstawowa 81 jest daaaaleko w tyle za nami, język angielski - ŚWIETNY!!! Nauczyciel nauczania początkowego - bardzo dobry. Szkoła piękna, czysta, kolorowa , wyposażona rewelacyjnie. Brak dzwonków ( najbardziej chyba idiotycznego wynalazku polskich szkól) Dzieci chętne jeżdzą na pełnowymiarowy basen do Jezuitów ( najczystszy w Gdyni ) . Dzieci zadowolone, niezestresowane, mimo,że nauki bardzo dużo . Jestem mimo początkowych obaw fanką tej szkoły. I Polecam Ją INNYM, mama 2 dzieci .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Polecam

Nie mam dzieci w SP 81, ale ta szkoła ma jedne z najwyższych osiągnięć ze sprawdzianu w kl.VI.Wątpię czy Happy Kids to osiągnie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecam

ale za to będą Happy - a po co im osiągnięcia naukowe, rodzice załatwią im pracę...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecam

Ekspert! Co Ty za bzdury opowiadasz! Właśne nie masz tam dzieci, nie wiesz ale komentujesz i opowiadasz wymyślone farmazony. 81 to dno! I 35 osób w klasie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Polecam

Szkoła słaba, nauczyciele mega patrzą na kasę, nie polecam.chyba ze za kase chcesz miec święty spokój ale dzieci sie równo traktowane.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1