POLECAM

Polecam Gabinet,
Profesjonalna i mila obsluga, moglam liczyc na porade i wyjasnienie wszystkiego, czego nie rozumialam.
Do zabiegu zostałam przygotowana w 100%.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM

Jestem po zabiegu wypełniania zmarszczek w tym pięknym gabinecie. Zmarszczki zniknęły, prawie nie bolało. Polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM

Polecam w 100%
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: POLECAM

Makijaz permanetny porazka! Antyreklama makijazu, ktory zamiast upiekszac szpeci w wykonaniu Inovea! Nie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: POLECAM

zastanawiam się właśnie nad makijażem permanentnym w tym gabinecie, co robią nie tak, jeśli można wiedzieć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: POLECAM

po korekcie też nie ma ładnego efektu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A ja polecam!

Polecam wszystkim moim znajomym. Zawsze wychodze od p. Elizy zadowolona. A robilam tu juz brwi, usta, likwidowałam zmarszczki i nigdy się nie zawiodłam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam SKIN kasia jędraszko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIE POLECAM

Ja niestety też odradzam makijaż permanentny. Mam porównanie do makijażu wykonywanego w innym gabinecie i tu niestety się zawiodłam. Bolesny, nietrwały, kreski nierówne....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super! Super! Super!

Jestem zachwycona! W gabinecie Innovea pozbyłam się zmarszczek a brwi boskie!!! Panią Elizę polecam wszystkim moim znajomym!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Super! Super! Super!

Zakupiłam Groupon na makijaż permanentny, właśnie złożyłam reklamację do GROUPON.PL oto ona:

Witam mam problem z ofertą: Makijaż permanentny ust za 349 zł - INNOVEA Zdrowie i medycyna - dzwonię pod podany numer telefonu - raz odebrała jakaś Pani i kazała sobie wysłać smsa bo jedzie autem - wysłałam smsa z danymi - nie oddzwoniła ani nie odpisała. Dzwoniłam po tym kilka razy - nie odbierała. Odebrała 31.10 i powiedziała że mam dzwonić w środę bo nie ma ze sobą kalendarza. Dzwoniłam dziś kilka razy, pisałam dwa smsy - nie odbiera i nie odpisuje. Żądam zwrotu pieniędzy! To nie poważne podejście do klienta.

NIE CZĘSTO PISZĘ OPINIE W INTERNECIE - ALE CHCIAŁABYM ŻEBY MNIE KTOŚ OSTRZEGŁ PRZED TAKIMI FIRMAMI WIĘC DZIELĘ SIĘ OPINIĄ I SZCZERZE WAM ODRADZAM.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4