Halszka - ocena (1) Jeśli chcesz się zeszpecić to właśnie tutaj... Brwi permanentne na długo do... Halszka Nie polecam (1) Obsługa bardzo miła. Czysto, narzędzia sterylne. Niestety makijaż... Uwaga Brwi (1) Z czystym sercem polecam. Pani Eliza zapewnia w pełni profesjonalną obsługę.... Wioletta Pieprzowska
Polecam z całą przyjemnością. (1) Z gabinetu korzystam od kilku lat. Dzięki profesjonalizmowi p. Elizy mam... Maria Gorąco POLECAM... (1) Jestem mega zadowolona, makijaż permanentny brwi pierwsza klasa, a mam... Ola świetnie! (1) Polecam gabinet. Doskonale wykonywane zabiegi, rozsądne ceny, świetna... Aga POLECAM (11) Polecam Gabinet, Profesjonalna i mila obsluga, moglam liczyc na porade i... Anna J. Oszpecona (1) skusiła mnie niska cena za co bardzo żałuje! Robiłam permanentne kreski na... Daria kreski permanentne (1) Atrakcyjna cena na Grupponie nęci, ale co z tego jak sa negatywne opinie... Joanna Nie polecam (1) wykonywałam w gabinecie makijaż permanentny kreski górnej i dolnej. Kreski są... Barbara MAKIJAŻ PERNAMENTNY (1) Miałam robione kreski, fatalnie. Zrobione od połowy oka , nierówne ,... klientka Super! Super! Super! (1) Jestem zachwycona! A tak się bałam zabiegu. Zmarszczki zniknęły a brwi... Gosia Super polecam (1) W salonie, u Pani Elizy robiłam makijaż permanentny brwi. Jestem bardzo... Agnieszka