POLECAM!!! :)

Temat dostępny też na forum: Margaret
Korzystałam z tego salonu pierwszy raz. Skusiłam się ładnym, czystym wystrojem oraz wielokrotnie przechodząc obok widziałam, że mają różne szkolenia co przekonało mnie, że salon jest "na czasie" :) Osobiście bardzo rzadko korzystałam z usług fryzjer gdyż w 90% bez względu na jakość salonu i cenę strzeżenia byłam nie do końca zadowolona... Aż do teraz!! :) Moje włosy potrzebowały naprawdę dużej zmiany i Pani Gosia stworzyła z nich cudo!! :D
DZIĘKUJĘ!!! Choć minął już ponad miesiąc od strzeżenia to ciągle jeszcze słyszę, że super wyglądam i świetnie się moje włosy układają :) Polecam każdemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez udało mi się zupełnie przypadkowo trafić na super ręce p. Małgosi , a moje cienkie włosy właśnie takiej mistrzyni potrzebują, korzystam z jej usług kilka już ładnych lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Barbara - ocena (3 odpowiedzi)

Wszystko by było ok gdyby kierowcy stosowali się do ceny która podaję aplikacja pomimo iż cena...

Elżbieta - opinia (3 odpowiedzi)

szybko, zgrabnie, bez uszkodzeń, mili panowie, dwa razy pomagali w przeprowadzeniu, raz...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...