1. Pani dr podczas pierwszej wizyty b. dokładnie mnie przepytała; jest rzetelna; zarówno badania, jak analiza wyników jest robiona bez pośpiechu; znajduje czas na rozmowę, wyjaśnia, odpowiada na pyt.

2. Gabinet jest b. dobrze urządzony(jak na moje laickie oko). Pomieszczenia są przyjazne, w ciepłych barwach - nie czuję się jak w pomieszczeniu szpitalnym.

3. Dr zna pacjentów, widać, że rozmawiają swobodnie, żartują, dla mnie zawsze sympatyczna. Atmosfera jest miła. (w kolejce zazwyczaj jest 1 os)

4. Za pierwszą wizytę zapłaciłam 80 zł. Teraz, jako jej pacjentka, płace jedynie za ew. zabiegi/badania. Niektóre ceny są troszkę wyższe, inne niższe niż średnie ceny na rynku medycznym. Ale myślę, że warto zapłacić. Ogólnie ceny dla pacjentek są do negocjacji.

5. Ogólnie: b. dobrze :) Cieszę się, że trafiłam akurat tutaj. Poprzedni "funduszowy" lekarz, zaniedbał niektóre sprawy, inne zignorował lub mnie nie powiadomił, co ma nieprzyjemne konsekwencje.
Jednak teraz jestem przebadana, czuję się pewnie, bo wiem na czym stoję. Co ważne jestem dobrze poinformowane, nie muszę czekać 2 h na 2 min badania, z którego nic nie wynika. Wizyty mnie nie stresują, mogę liczyć na fachową poradę.