PORTfoto

Fotografowanie Studio fotograficzne

Gdynia, Zygmunta Augusta 9/2A

Mikołaj - ocena (1) Studio PORTfoto to "najwyższa półka" fotografii portretowej, gdyż umiejętnie... Mikołaj Urszula - opinia (2) Byłam na sesji, aby się wyżyć artystycznie, było to wyjątkowe przeżycie dla... Urszula Iga - opinia (2) Naprawdę nie lubiłam być fotografowana. Aparat sprawiał, że cała sztywniałam... Iga
Jeremiasz Gzyl - opinia (1) Jestem zachwycony pracą z Piotrem. Jest otwarty na wszystkie pomysły. Co... Jeremiasz Gzyl Paweł - opinia (1) Polecam i chwale sobie każdorazową współpracę z Panem Piotrem:) Parokrotnie... Paweł Maciek - opinia (1) Bardzo polecam. Piotr to prawdziwy artysta, super się z nim współpracuje! Maciek Jarek - opinia (1) Super atmosfera w studiu. Dużo pomysłów i kreatywność przy sesji zdjęciowej.... Jarek Laura - opinia (2) Sesję zdjęciową w Studio PORTFoto otrzymałam w formie prezentu na urodziny od... Laura Lena - opinia (1) Piotr nie tylko robi zdjęcia, on pracuje z klientem, poznaje człowieka,... Lena Małgosia - opinia (2) Doskonały profesjonalista, świetnie przygotowany od strony technicznej,... Małgosia Małgosia - opinia (1) Doskonały profesjonalista, świetnie przygotowany od strony technicznej,... Małgosia Szczepan Benkowski - opinia (1) Pełen profesjonalizm, przesympatyczna osoba, której podejście do osoby... Szczepan Benkowski Anna - opinia (2) Szczerze polecam. Pan Piotr począwszy od pierwszej konsultacji prowadził... Anna Wojciech Ch - opinia (2) Pierwsza profesjonalna sesja -padło na Studio PORTfoto. Nie wiedziałem czego... Wojciech Ch Sesja beauty (1) Piotr Manasterski realizował dla mnie sesje beauty na potrzeby mojej... Magda Makeup polecam! (1) Profesjonalny, kontaktowy, kreatywny i wszechstronny fotograf, polecam w ciemno! Tomek Polecam (1) Jakiś czas temu spotkałam Piotra na Placu Kaszubskim. Działał tam przy okazji... Magda Świetnie zdjęcia, profesjonalne podejście, miła atmosfera (1) Poprosiłem Pana Piotra o wykonanie portretu biznesowego. Od początku mieliśmy... Bartek