Jesteśmy zadowoleni (1) Cześć Dziewczyny, oceniając po krótce według punktów wyżej: - obsługa:... Karolina Hynka 30, tyle różnorodnych opinii (1) że poszłam sprawdzić. Jestem po kilku zajęciach (dokładnie 7, w tym... Jeszcze chwila i już Dobra szkoła rodzenia (1) W mojej opinii jest to szkoła spełniająca oczekiwania mam, przynajmniej ja... Przyszła mama
Edukacja kobiet w ciąży super. (1) Fajne zajęcia, przydatne w trudnym okresie - wszystko mi się przypomniało -... Magdalena polecam, polecam, polecam, polecam (1) polecam :) ciekawe zajęcia z psychologii, żywienia, masażu Shantala,... kasia Gorąco polecam ;) (2) Uczęszczałam do tej szkoły rodzenia , zajęcia prowadzone przez... Kamila Najlepsza szkoła w Trójmieście! (1) "Szkoła Rodzenia "Mama i ja" i ja" to szkoła z którą przeszłam ciąże a teraz... Ewa H. Zdecydowanie polecam! (1) Zdecydowanie polecam tę szkołę rodzenia! W czasie porodu w głowie cały czas... Magda G. POLECAM (1) Zdecydowanie polecam zajęcia w szkole rodzenia MAMA I JA. Ze względu na... Natalia Bardzo się cieszę, że trafiłam na tą szkołę (1) W ciąży zależało mi na tym, żeby być aktywną, szukałam więc specjalnych zajęć... Kasia Polecam!!! (1) Dobra szkoła rodzenia jest niezwykle ważna w czasie kiedy przygotowujemy sie... Dusia Poprostu bomba! (1) Wspaniała sprawa dla "młodych rodziców", ale także dla tych którzy mają już... Mróweczka