Aleks - opinia (1) Cudowne położne ️Z ogromną wiedzą i doświadczeniem Polecam każdej przyszłej... Aleks AM - opinia (1) Brałam udział w kursie przypominającym online i to było całkiem ok,... AM Marta - opinia (1) Fantastyczna szkoła, cudowna prowadząca, ktora nie bała się pytań i na każde... Marta
Emilia - opinia (1) Uczestniczyłam wraz z mężem w szkole rodzenia pozmedik w kursie 10-cio... Emilia Weronika - opinia (1) Fajne zajęcia, pomocne położne. Edyta pomogła mi bardzo gdy byłam z... Weronika Super położne i recepcja (1) Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć w szkole. Organizacja bardzo... Anna Wo Drugi raz i warto (1) Zastanawiacie się czy warto chodzić do szkoły rodzenia drugi raz, wg mnie... Tata 2 Szczerze polecam. Edukacja na wysokim poziomie !!! (1) Bardzo profesjonalne szkolenie. Personel super. Miła atmosfera. Jesteśmy z... Dorota Polecam -ta szkoła zaspakaja potrzeby przyszłej mamay (1) Jestem zadowolona -czułam się zaopiekowana , doinformowana .Czuję spokój i... Małgorzata Super szkoła - super położne (1) Po pierwsze na co inni już zwracali uwagę - recepcja niezwykle sprawna i... Emilia Godne polecenia, różnorodne, charyzmatyczne zajęcia! (1) Polecam dla wszystkich kobiet w ciąży i koniecznie z facetami (nie, nie... Sylwia Najlepsza szkoła w Gdańsku (1) Jestem niesamowicie zadowolona z jakości usług, bardzo miła atmosfera i... Bożena Takiej szkoły rodzenia szukaliśmy! (1) Polecamy tę szkołę wszystkim przyszłym rodzicom. Zajęcia bardzo fajnie... Szczęśliwa Mamcia Super Profesjonalna Szkoła. Polecam !!! (1) Bardzo dziękuję całemu zespołowi szkoły POZ-medik "Mama i ja" za pomoc w dość... Weronika szkoła rodzenia na medal! (1) Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez Mama i Ja.... Ania i Włodek Polecam szkołę (2) Uczestniczyłam w zajęciach grudzień/styczeń/ luty. Miła obsługa, zwłaszcza... Patrycja Sadowska polecam szkołę rodzenia Mama i Ja (1) Bardzo miło nam było uczestniczyć w kursie dla przyszłych rodziców. Kiedy... Sylwek Profesjonalna szkoła godna polecenia!!! (1) Szczerze polecam tę szkołę - prowadzący zajęcia mają dużą wiedzę połączoną z... Ela Dziewczyny warto się zapisać...polecam (1) Bardzo sympatyczna placówka- ładnie i czysto. Obsługa pomocna i zaangażowana.... Magda Jak dla mnie ok (1) Zawsze kobiety a teraz coś od faceta . Bardzo fajne zajęcia, myślałem, że... Paweł