Paweł Zagórski - opinia (1) Bardzo miła i rzetelna obsługa. Bezproblemowo, wygodne auto zastępcze na czas... Paweł Zagórski Paula - opinia (1) Auto naprawione szybko i profesjonalnie. Polecam Paula MARTA - opinia (1) to ma być warsztat ? to kakaś kpina !!!!!!! MARTA
Profesjonalnie! (1) Lakierowanie wykonane na najwyższym poziomie, auto oddane czyściutkie i... Karolina Polecam (1) Moja fiesta lśni jak nówka. Wszystko załatwione profesjonalnie i bez... Jacek Polecam (1) Szybka diagnoza i wymiana cewki cylindra. W godzinę samochód był naprawiony.... Monika Tomasz - opinia (1) Solidni fachowcy, polecam! Przystępne ceny, szybka i terminowa naprawa! Tomasz Szczerze polecam! (1) Do Pełki trafiłam z przypadku - przez PZU Pomoc. Polecam warsztat szczerze -... Monika Agnieszka - opinia (1) Profesjonalna oraz bardzo miła obsługa, szybka naprawa i przystępne ceny. Agnieszka bardzo dobry warsztat (1) Naprawa została wykonana bardzo profesjonalnie i w miarę szybko. Pan Paweł,... Łukasz Daje rade! Polecam! (1) Po wczesniejszych nieprzyjemnosciach zwiazanych z naprawa samochodu w innym... Krzysztof Można polecić (1) Dwa lata temu uszkodziłem swoje auto Citroen bardzo mocno (cały przód)... Janusz