Pamięć przodków

Kontynuacja szkodliwej, destrukcyjnej i z konsekwencjami pamięci przodków kultu religijno - folklorystycznego stworzonej materii, nazwanej umownie, czyli zjawisk astronomicznych przesilenia zimowego i wiosennego, palenie ognisk, stypy pogańskiej etc....Połączone z wydarzeniami biblijnymi, bez weryfikacji odkryć nauki, zbieżnej z Biblią - instrukcją życia w systemie duchowo - informacyjnym, jest zbiorową nieświadomością, czynienia destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie, za które poniesie się konsekwencje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dajesz florian! Karma to suka! Cerberowa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie strasz ci*lu, nie strasz. Bo się zes.... nu zbudzisz. Proszę o indywidualną dla mnie porcję kar.
Katuj! Tratuj! Ja przebaczę wszystko ci jak bratu. Męcz mnie! Dręcz mnie Ręcznie! Smagaj, poniewieraj, steraj, truj! Ech, butem, Knutem, Znęcaj się nad ciałem mem zepsutem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ku ku :) Exodus 14:14. Cierpliwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Konsekwencje destrukcji w systemie duchowo-informacyjnym za pomocą falowych zakłóceń. "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...