Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

witam , mam pytanie w zwiazku znalezieniem w piwnicy dziadka książki dosyć zniszczonej ale czytelnej :
"Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem" Warszawa 1884 r druk W. Ziemkiewicza i W. Noakowskiego, Krakowskie Przedmieście 415. Jaką ona przedstawia wartość naukową bądz jej dzisiejszą cenę??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

Wejdź na Cafe Allegro (Antyki/Kolekcje) wrzuć foty, to zaraz któryś z bibliofili Ci powie ile to może być warte. Nie zraź się, jak Cię ofukają, to dziwne towarzystwo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

przeciez to podpucha Hal następns osoba chce cię wciągnąć w coś za kasę niby że sprzeda okazyjnie itd.znów chcesz się nabrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

zadzwoń redakcji Przeglądu Numizmatycznego, tam dr Jarosław Dutkowski jest super ograniety jeśli chodzi o starodruki

http://numia.pl/przeglad/adres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

Wiedziałem KK, że w takich sprawach można na Ciebie liczyć:) Zapamiętam, że posiadasz stosowną wiedzę i przy okazji z niej skorzystam, jeśli można^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

Jeżeli się przydam to bardzo chętnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

dzwoniłem do redakcji ale dziś nikt nie odbiera, zapewne dopiero ktoś tam jest po długim weekendzie więc wtedy się jakoś skontaktuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fajnopolacy pochowali głowy w piasek (10 odpowiedzi)

Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj Polski ? I został...

Gdynia - Na kogo głosować? (3 odpowiedzi)

Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni nagle, więc już nie...

To co było hasłem, staje się faktem. (5 odpowiedzi)

Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z nimi zrobimy. Na...