Beniowskiego nowe mieszkanie - wykonczeniowka (1) Pan Andrzej to prawdziwy fachowiec. Pan Andrzej wykonczyl nasze mieszkanie od... Ania Polecam z całego serca! (2) Pan Andrzej wykonywał w naszym mieszkaniu remont łazienki, toalety, kuchni i... Piotr Małgorzata - opinia (1) Pan Andrzej, to fachowiec jakich mało już zostalo na rynku usług.... Małgorzata
Polecam!!! (1) Pan Andrzej zajął się kompleksowym wykończeniem mieszkania w stanie... Julia Polceam, dobry fachowiec (1) Pan andrzej wykończył u mnie łazienkę i położył płytki gresowe w garażu.... rufus Fachowiec godny polecenia! (1) Pan Andrzej zasługuje na miano prawdziwej "złotej rączki". Wykonywał u mnie... Joanna Najwyższa jakość w rozsadnej cenie (1) Pan Andrzej wykonywał u mnie duży remont domu w skład którego wchodziło m.in.... Mirka Bardzo uczciwy i solidny fachowiec!!! (1) Skorzystałem z usług Pana Andrzeja przy wykańczaniu całego mieszkania ok. 70... Piotr Polecam usługi Pana Andrzeja! (1) Pan Andrzej wykonywał u mnie szereg prac w tym m.in. kafelkowanie balkonu,... Dorota