Pan Duda ma żonę

Pan Duda ma żonę.
Wiem, bo tow. Kaczyński o tym powiedział. Ze żona jest zaletą tego pana Dudy.
Ktoś wie dlaczego żona Dudy miałaby być zaletą pana Dudy, a nie pan Duda zaletą swojej żony ?
Ale podobno tak jest, bo bolszewicki przywódca osadzony w prymitywnym seksistowskim schemacie wartości uznał, ze żona jest zawsze zaletą męża.

Wnioskując zatem ad contrario, towarzysz Kaczyński bez żony obarczony jest wadą.
Tyle logiki facia z domem wręczonym przez komunę w latach 50-tych, brzuchem, kotem i bez żony, pewnie dla głupiego ludu jest klawo.

Pani Duda powoli żegna się z żyrandolami i pałacami.

Przez ostatnie piec lat Polacy zdołali ja zapamiętać wyłącznie z chamskich gestów jakie wykonywała do Polaków podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych.

Skoro mowa o Stanach, to cały świat kojarzy Michelle Obama z prostą inicjatywą walki z otyłością Lets Move. A to tylko jedna z wielu inicjatyw kobiety, która miała dużo więcej na głowie niż pani Duda.

Poczytałem sobie o jej aktywności i jest blado..... widzę ze ta pani nie zaangażowała się w żaden program.
5 lat salonów, wizyt, jakichś listów, życzeń.

Czy ktoś potrafi wymieni chociaż jeden poważniejszy program lub inicjatywę Pani Duda ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najważniejsze, że jesteś.
Zatęsknić się można i zanudzić.
Gdyby nie te "systkie wazne splawy" to byś nie "re(d)agował" a ja bym miała zmarszczki nie tam, gdzie kobiecie pasują :)
Oh yes yes yes :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pan Duda ma żonę

Sąsiadka mi mówiła, że za bardzo wyraźne przeczytanie "Wesela" w Instytucie Głuchoniemych miała pół pensji prezydęta dostać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

@ butla
Nie przejmuj się, w pewnym wieku zmarszczki na doooooopie nawet dodają uroku.

@fubu
Lepiej ze czytała, niż miała pokazywać. W Nowym Jorku pokazywała Polakom jakieś gesty.
Lichocka te ostatnio coś pokazywała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak?
To pokarz "dooopę" ;)
Może przynajmniej popatrzeć jest na co.
Ps
Jutro wstań prawą nogą (bez skojarzeń)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie pokarz tylko pokaż.
Nie pokazuję przygodnie napotkanym.
Ale myśle, ze pewnie dasz radę kogoś namówić, próbuj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sky... ;) PokaRZ (pokarać) dooopę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Porównał moją twarz do ... dudy i udaje, że nie ma sprawy.
Prawie cham ;)
Ps
Nie będę denerwowała się podczas posiłku.
Am... ammm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Porównał moją twarz do ... dudy

Toż to potwarz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rzawtop ot żot :P
Uniosłeś się i tyle. W dodatku, nie tą częścią, którą wypada.
Boskiego popołudnia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...