Fatalna obsługa (1) Obsługa fatalna! Gorsze traktowanie klientów z Grouponem. Słaba reklama przy... Justyna Super! (1) Zacznijmy od klimatu- cudownie! Przepiękny, klimatyczny wystrój z... Weronika POLECAM! (1) Restauracja rodzinna z sercem i duszą. Dania przepyszne, duże porcje. Nikt... Beata
W klasie! Ale z uwagami. (1) Jeśli chodzi o jedzenie: - barszcz ukraiński - pyszny - sałatka Bajka -... Kraszan Polecan (2) Polecam barszcz I pierogi. Bardzo miła obsługa Mariusz Naprawdę smacznie :) (2) Byłam, smakowałam i jestem zakochana w kuchni ukraińskiej. Przepyszne... Justyna Byłam i ja (2) i też polecam ten Nowy lokal w Gdańsku. Przesympatyczna obsługa i rewelacyjna... Teresa opinia (2) Smacznie, dużo, bardzo miła obsługa ,jesteśmy pod wrażeniem. Na pewno... Ryszard Ciekawe Smaki, Restauracja Rodzinna. (2) Bardzo fajna restauracja rodzinna. Ekipa kelnerek mocno zakręcona... Przemek SUPER) (2) Restauracja super, bardzo polecam) jedzenia przepyszny, obsluga super,... Kristina WoW! (2) Pyszne jedzenie, miła obsługa, wnętrze lekko do poprawki. Ogólnie na wielki... Magda Kuchnia ukraińska !!! (1) Smaczne, świeże Możliwość zamówienia na wynoś. Karaoke Natali Niedzielny obiadek (1) Byliśmy z męzem dzisiaj poznać nową ukraińską restaurację.Jedzonko niezłe.... Dana zdecydowanie na nie (1) 1-obsługa miła,coż z tego skoro niekompetena 2-brak barszcz ukraińskiego i... Ewa Obsługa zdecydowanie do poprawy (1) Dzisiaj wybraliśmy się do nowej restauracji Pan Kotowski. Restauracja miała... Ilona Rodzinny obiadek niedzielny (1) Pierogi z mięsem wyśmienite, duża porcja, smaczny dorsz zapiekany z... smakosz