Radosław - opinia (1) Restauracja nieprzygotowana na przyjęcie zamówienia w godzinach sztytu. Moje... Radosław Kasia - opinia (1) Polecam deser pierogi z wiśnią i makiem, pycha. Kasia Magdalena - opinia (1) Obsługa fatalna,kelnerki zero kultury,przeklinają. Na potrawę czekaliśmy 1,5... Magdalena
volodymyr - opinia (1) Super kuchnia, Super smaczne. Найкраща україньська їжа! volodymyr Zadowolony klient - opinia (1) Wczoraj mieliśmy komunię św syna jesteśmy zachwyceni przygotowaniem sali,... Zadowolony klient Tatiana - opinia (1) Super! Domowe jedzenie! Polecam! Prawdziwa kuchnia ukraińska ! Tatiana Zniesmaczona - opinia (1) Tragedia to mało powiedziane!!!! Żeberka twarde, gumowe i nie do zjedzenia!... Zniesmaczona Joanna - opinia (1) Super miejsce, doskonałe jedzenie, sprawna i miła obsługa. Bywamy często. Joanna Piotr - opinia (1) Świetne, pyszne jedzenie, duże i smaczne porcje, przemiła obsługa - polecam,... Piotr Anna Hanina - opinia (1) Cudowne, klimatyczne miejsce tak bardzo przypominające rodzinny kraj❤️... Anna Hanina Anna Hanina - opinia (1) Bardzo dobra jakość jedzonka❤️ Uwielbiamy i często przychodzimy Anna Hanina Marek - opinia (1) Doskonałe menu i miła obsługa.Polecamy. Marek Wstyd, a nie lokal (2) Obsługa beznadziejna,ale to nie jest najważniejsze. Dania źle przygotowane.... Hania Aga - opinia (1) Byliśmy po raz pierwszy i............. mam nadzieję, że nie po raz ostatni.... Aga Nakarmieni po kokardę! (1) Świetny barszcz ukraiński! Pyszne deruny! Porcje "górnicze"! Miła,... Mirka Obsługa kiepska (1) Jedzenie smaczne, ceny przystępne. Jednakże całość popsuła fatalna obsługa...... Hanna Polecam (1) Rodzinny obiad, nie pierwszy raz, pyszna kuchnia ukraińska, żadnych gyrosów i... elisiv Nigdy więcej za moje pieniądze! (2) Zaciągnąłem Małżonkę w niedzielne zimne popołudnie z Jej wielkimi oporami,... Witek Milo (1) Obsługa była miła, Pani od razu ostrzegła o tym, że jest impreza rodzinna i... Paweł Omijać (1) Byłam tam kilka miesięcy temu. Obsługa fatalna, po kilku minutach musieliśmy... Anna