Iwona - ocena (1) Zrozpaczona brakiem pomocy ze strony służby zdrowia na NFZ dla mojego Taty w... Iwona Monika - ocena (1) Byłam w poniedziałek na kroplówce. Pan Łukasz profesjonalny. W miłej... Monika Grzegorz - opinia (1) Mialem przyjemnosc poznac Lukasza i Rafala. Obaj przyjaznie nastawieni z duza... Grzegorz
Tereska - opinia (1) Wszystko cacy! Pan Łukasz ogarnia wlew pierwsza klasa. Tereska Mario - opinia (1) Full profeska, chłopaki dają radę wzmocnić człowieka i postawić na nogi. Dwa... Mario Marcin - opinia (1) Detoks alkoholowy na 6 choć dałbym 10 jakby była taka ocena. Pełen... Marcin Aleksandra - opinia (1) Wizyta domowa po kilku godzinach od kontaktu, Pan szczegółowo odpowiadał na... Aleksandra Michał z Tczewa - opinia (1) Hej kilka razy skorzystałem profesjonalne podejście przeprowadzony wywiad... Michał z Tczewa maria - opinia (1) wizyta profesjonalna szybko sprawnie z dodatkowymi poradami. korzystałam juz... maria Anna - opinia (1) Pan przyjechał najszybciej jak się dało był bardzo miły i uprzejmy, pracował... Anna Alice - opinia (1) Szybko, sprawnie, sympatycznie. Po jelitówce praktycznie od razu stanęłam na... Alice M - opinia (1) Profesjonalista w każdym CALU !!!!! polecam !!!!!!!! M Rafał Sielicki - opinia (1) Polecam! Duża wiedzą i doskonale podejscie do pacjenta! Rafał Sielicki piotrek - opinia (1) punktualnosc,wiedza i szybki efekt .serdecznie dziekuje Panie Rafale piotrek Karol - opinia (1) Byłem kilka razy i za każdym razem super. Po zakrapianej imprezie dużo... Karol