Panek

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 210A

Jacek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i samego samochodu, który został super... Jacek Zawiedziny klient. - opinia (1) Próbowałem wziąć ich Mercedesa. Co za szajs. Tego się nie da odpalić. Mam... Zawiedziny klient. Radzę się zastanowić (1) Polecam przeczytać opinie na temat tej wypożyczalni tu:... Joanna
NIEPOPLECAM!! (1) Ja również tej firmy nie polecam.Przed wynajęciem auta z owej firmy róbcie... K Opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z wypożyczalni samochodow firmy Panek w Gdańsku.... Marta Dobry na krótki czas (2) W moim wypadku Panek spełnił wszystkie oczekiwania. Dostałem samochód taki o... Przemek P Nomar - opinia (2) Szybka obsługa, szeroka oferta samochodów i to w przewadze nowych, ceny... Nomar Robertson - opinia (2) Obsługa 6 bo szybko zwięźle i bez opóźnień Oferta 6 bo duży wybór aut z... Robertson Mini (2) Koniecznie chciałam dostać mini. Dogadałam się z obsługą wypożyczalni i we... AMajk Dobra obsługa w wypożyczalni (1) Zdecydowanie polecić mogę z racji dobrych samochodów w ofercie Panka. Ma do... Kacper Majak masakra (2) Auto bylo umówione na 12 przyjechalo o 15 po czym okazalo sie ze musze miec... Pawel Panek Wynajem samochodów (3) Witam, wypożyczałem na wakacje Forda Galaxy, mają go naprawdę w przystępnej... Grzegorz Ford Focus (2) Obsługa - na każde pytanie znali odpowiedź, nie było odburknięć tylko miło i... Maniek Marian - opinia (1) Obsługa on-line szybka i rzeczowa. Obsługa przy odbiorze zdawaniu samochodu... Marian Z oferty OC sprawcy (5) Auto wypożyczone na zasadach wymienionych w ofercie z OC sprawcy. Samochód... Tomek Polskie wybrzeże (1) Plan był zwiedzić w 2 tygodnie wybrzeże PL. Nestety samochód nawalił. Na... Maciej Marianna Z. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Panek, dostałam czysty samochód, w... Marianna Z. Trójmiasto (1) Bywając często w Trójmieście wypożyczałem w różnych wypożyczalniach jednak ta... JS Robert - opinia (1) Z wypożyczalni Panek SA wypożyczałem już kilkukrotnie za każdym razem było... Robert Polska firma na światowym poziomie (1) Zgadzam się obsługa na plus, oferta również, dla stałych klientów dobra... Grzegorz