Grupa Chromnik

Jedzenie na wynos Burgery

Gdańsk, Kartuska 482

Wiesiek - opinia (1) Super jedzenie polecam Wiesiek Szatek1973 - opinia (1) Byłem tu z żoną pierwszy raz bo przejazdem.Smakowało nam nawet bardzo.Polecam Szatek1973 Agnieszka - opinia (1) Realizacja chwile trwała ale jedziecie dojechało gorące. Niestety wielkość... Agnieszka
Klient - opinia (1) Zawsze smaczne i świeże składniki w idealnie skomponowanych burgerach. Porcje... Klient Gość - opinia (1) Pyszne,za każdym razem świeże, pięknie podane,,w pięknym ogródku.polecam... Gość Max - opinia (1) Ok polecam najlepsze burgery w Trojmiescie Max Gosia - opinia (1) Zawsze ciepłe i świeże burgery. Najlepsze jakie jadłam . Gosia turysta - opinia (1) Polecam....................... turysta Smakosz - opinia (1) Polecam. Solidne porcje......... Smakosz Amelka - opinia (1) Wszystko pyszne, duze porcje. Zadowolona i to bardzo. Polecam Amelka Daleko do burgera (1) Okropny burger! Mięso bez smaku, żylaste, twarde i niewysmażone. Jeżeli... Pożeracz NIE POLECAM (1) Niestety wielkie rozczarowanie. Mięso niedobre - niedosmażone, żylaste, z... Marcelina tragedia (1) kilka razy zamawiałam burgery itp za każdym razem tragedia... mięso strasznie... marcin Polecam! (1) Bardzo dobre burgery! Największy z nich Rozjemca Tasiemca to niebo w gębie.... Michał Bardzo dobry Burger na wynos. Polecam (1) Pomimo zamówienia z dowozem bułka chrupiąca. Inna niż w przydrożnych budkach... agata Daleko od centrum alenaprawdę warto (1) Witam byłem tak już 3 razy. 1 raz z gruponem i jestem bardzo zadowolony.... Piotrek Porażka (1) Burger jakiego można kupić w każdej przydrożnej budzie za 5zł... frytki... Zniesmaczony Słabo (2) Masakra, trudno znaleźć w tej burgerowni jakieś pozytywy, jedyny pozytyw to... Zniesmaczony Kicha na maxa! (1) Tłuste, śmierdzące jedzenie... jedliśmy hambka z frytami, frytki to zjedliśmy... Wkurzony