Pani Dr Pietkun

Witam wczoraj pani dr Pietkun potraktowala nas bardzo negatywnie za nim wyjechalam z mezem zbadala dzieci wszystko ok. Ale mowila jak tylko wrocimy to mamy przyjechac tak zrobilismy P.dr powiedziala ze nas nie przyjmie i ze nie bd sluchala naszych bajeczek a dziecko bylo do szczepienia. Zobaczymy co zrobi w czwartek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 30

Nie rozumiem wypowiedzi.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie wiem o co chodzi, wypowiedz jest bez składu i ładu, jakby ja dziecko pisało.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Serio, co to za wypowiedź... Napisz, po Polsku i zrozumiale.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze jesteś na bani?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

I dobrze wam powiedziała bo gadasz jak potłuczona i tak pewnie sie do niej odzywałaś
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pani Dr Pietkun

Chodzę z córką do dr Pietkun od ponad 3 lat i leczy ją tylko inhalacjami. Podejrzewa astmę. Ostatnio słyszałam że dr coraz wiecej dzieci leczy tylko inhalacjami. Prawda? Przychodnia w Bojanie to sobie wogule ostatnio trochę olewa. Receptę miałam odebrać w piątek do 18 a tu przed 18 już zamknięte i tak córka została bez leków.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pani Dr Pietkun

Pani dr Pietkun jest wspaniałym lekarzem, który kosztem swojego życia prywatnego po pracy jeździ jeszcze na wizyty domowe. Zawsze można na nią liczyć i zawsze odbieram z ośrodka recepty wcześniej ustalone bez jakichkolwiek problemów. Nigdy nie widziałam żeby ośrodek był zamknięty o 18.00 a wręcz przeciwnie, zawsze jest zamykany z opóźnieniem. Od 9 lat Pani dr ma pod opieką dwójkę moich dzieci i nie zamieniłambym lekarza na innego niż Pani dr Pietkun za żadne pieniądze!I uwaga, nieraz zalecała inhalacje zamiast głupich syropów czy antybiotyków i zawsze miała rację!A co do Pana Pietkuna?Wspaniały człowiek uczulony tylko na hamstwo!Ulubieniec wszystkich dzieci na poczekalni!Jeśli macie małe dzieci i potrzebujecie dobrego pediatry albo sami jesteście chorzy to polecam dr Pietkun!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Pani Dr Pietkun

Jak ja z dzieckiem chciałam się dostać to nigdy miejsc nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani doktor jest bardzo dobrym człowiekiem,zawsze doradzi,da skierowanie,pokieruje...można na nią liczyć w 100%.Pisz wyraźnie swój wywód ,bo nie wiem o co chodzi....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

JJ zgadzam się jedynie z tym,ze jest dobrym człowiekiem w przeciwieństwie do jej męża... Natomiast jeśli chodzi o leczenie dzieci czy nawet dorosłych to mam duże zastrzeżenia juz od wielu lat do niej. Nie chce jej się po prostu szukać przyczyny danych objawów tylko swoje stale sposoby lub leki przypisuje. Wiele dzieciaków właśnie przez to cierpi,czyli np.nietrafna diagnoza. Myślę,ze znalazło by się więcej osób,które również maja takie zdanie ponieważ słyszy sie coraz więcej głosów niezadowolenia odnośnie pracy P.Pietkun.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oj tak Pan Pietkun to zupełnie inną bajką. Wogole nie powinien mieć wstępu do przychodni . Ten "człowiek " nie wie co znaczy praca w opiece medycznej i ze ma służyć ludziom.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jaki problem zrobic pozew zbiorczy? ludzie nie umiecie nagrac baby na wizycie? ja przez lek zostalam wyhu.....kilkukrotnie, bledne diagnozy- na to jest paragraf- bez nagrania nie ma dowodu, mozna wygrac calkiem fajne pieniazki w sadzie, polecam zacznijcie nagrywac kazda wizyte-kazda!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16

Dlatego przenioslam się Ośrodka w Osowie. Pielęgniarkę środowiskową miałam prawo zatrzymac to mi skreślil i zostałam po operacji bez. Zamierzam napisać skargę do NFZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak kiedyś w wojsku. Na wszystko były przepisywane trampki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

To prawda ja zmieniłam lekarza do mojej starszej córki i teraz z ta młodsza tez chodzę do innego lekarza. A pan Pietkun to na prawdę zly człowiek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0


jak za leczenie zaczniecie dziękować lekarzom a nie bogu to z całkowitą nową mentalnością pewnie inaczej się będzie patrzyło na ciężką pracę lekarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

szanowny arturze, niestety w naszym pięknym kraju służba zdrowia jest w agonii. Cofnęliśmy się do średniowiecza. Standardem stały się teleporady i bez znaczenia do jakiego specjalisty chciałbyś się udać. Trzeba być zdrowym, aby się leczyć i już na dzień dobry, aby się zarejestrować badana jest temperatura, co w przypadku choroby jest praktycznie normalne. Masz temperaturę, dziękuję, przyjdź, jak minie, gdzieś nawet dalej sięgneli medycy, aby odizolować się od pacjentów, stawiając przed wejściem do przychodni kij od miotły, którym należy uderzyć w parapet aby nawiązać kontakt.
Krzywdzące byłoby wrzucanie wszystkich medyków do jednego wora, ale niestety. Kraj przygotował się do walki z covidem, jak do eboli, dżumy, czy cholery, tymczasem zapomniano o innych potrzebujących pomocy, szczególnie, tymi z chorobami przewlekłymi. Zabezpieczono kosztem innych schorzeń łóżka szpitalne, które teraz wojewoda zwalnia, bo okazały się nadwyżką a jedocześnie otwierane są "polowe szpitale". totalny bałagan.
Mam wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem byłoby leczenie przez telewizje Kaszpirowskim, albo Nowakiem, przez kosmos. Przytoczyłem te dwa nazwiska, dla młodszych forumowiczów, wspomniane osoby "miały" ogrom wielbicieli, czy fanów jak kto woli.
Piszę, to z rozgoryczeniem opartym na doświadczeniu rodziny, znajomych i swoim. zostają jeszcze inne możliwości jak baby, wróże itd.
Każdy w swoim życiu wykonuję pracę i wszystki należy się podziękowanie, jeśli wykonuje ją sumiennie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0


no i komu za to podziękować? jak może wyborcy pisu w końcu dostaną raka od palenia w kominkach śmieciami to tym kijem do stukania w okno przychodni może przy okazji stukną się nim w łeb i coś do nich dotrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mogę stwierdzić, że Pani dr Pietkun to jest mądry człowiek, po prostu. Więcej życzliwości i wyrozumiałości powinny okazywać pielęgniarki i rejestratorka. A w ogóle, Panie Boże chroń nas przed chorobami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale Boga to do tego szamba nie mieszaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


to zdecyduj kto ma chronić przed chorobami, bóg czy doktor, bo leczy doktor a dziękujesz bogu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolektywnie mamy problem ze zrozumieniem autora wątku, więc tym większy szacunek mam do lekarzy (w tym dr Pietkun, która w razie potrzeby leczy moją rodzinę od kilku już lat), że muszą dawać radę w codziennym starciu z amebami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

To widzę że znajomi ,,królika" są liczni. Ostatnio dziewczynka 2 lata trafiła do szpitala kto ją tele- leczył? Inteligentny zgadnie. Chyła cała rodzina królika czyta to forum. Gratuluję dopóki się osobiście nie przekonacie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

A może warto podejść i tak grzecznie porozmawiać w cztery oczy...Jedna osoba, druga potem, trzecia i ....może ..?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teleporada.... Mam nadzieję że w końcu otworzą przychodnie dla chorych bo chyba do tego celu służy żeby właśnie leczyc chorych... Aż dziw szkoły otwarte, sklepy również... A przychodnie dalej zamkniete... Jestem ciekawa co zrobimy gdy sezon grypowy i anginy rozpocznie się w pełni....
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawa sprawa że jak wizyta płatna to lekarz przyjmuje osobiście a jak nie to teleporada. Lekarska pazerność na kasę sięgnęła dna.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież to nie lekarze wymyślają prawo, przepisy i obostrzenia. Prywatnie mogą robić takie rzeczy, na NFZ musi być teleporada. Nawet w prywatnych przychodniach takich jak luxmed obowiązują dokładnie takie same procedury.

Wyobrażasz sobie, że do przychodni teraz zlatuje się pełno ludzi? Nawet jak jeden na 50 jest nosicielem covida to już mamy kaplicę. SOR w Gdyni był na początku pandemii co chwile zamykany bo przychodził sobie do izby przyjęć ktoś i mówił, że ma chyba covid. Telemedycyna choć trochę absrudalna sama w sobie jest teraz jedynym rozsądnym rozwiązaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jaki covid ktoś jeszcze w to wierzy?!! Ludzie opamietajcie się. Ostatnio na sor podczas wizyty że złamana ręka lekarz mówi że wpisuje kartę że mam objawy tego NIE istniejącego COVID19. Mimo że nic mi nie jest tylko załamalem rękę. I gdzie tu logika. Jedno wielkie kłamstwo I manipulacja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

> Jaki covid ktoś jeszcze w to wierzy?!! Ludzie opamietajcie się. Ostatnio na sor podczas wizyty że złamana ręka lekarz mówi że wpisuje kartę że mam objawy tego NIE istniejącego COVID19. Mimo że nic mi nie jest tylko załamalem rękę. I gdzie tu logika. Jedno wielkie kłamstwo I manipulacja

Witamy płaskoziemcę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Stoisz już w kolejce po uzdrawiające . Szczepienie. ci*l.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


złamałeś rękę spadając z krawędzi ziemi na żółwia, który podtrzymuje dyskoplanetę?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorry ale nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie do przychodni podejrzewając że choruje na koronę.... Teleporada bo mam podejrzenie koronawirusa ok rozumiem bo dostaniesz skierowanie na testy udajesz się do namiotu przed szpitalem a potem ewentualnie skierują cie do niego... Ale teleporada gdy wiesz ze nie masz korony i masz zupełnie inne objawy np dziecko z angina lub zapaleniem oskrzeli to totalną porażka... Dostaniesz antybiotyk na podstawie wywiadu bez osłuchania płuc...? To jest już narażanie życia, równie dobrze można wprowadzic telerendgen płuc jak taki wypaczony zmysł lekarze posiadają. No i oczywiście że to nie jest tylko wina lekarzy lecz ministerstwa zdrowia...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, ale niech każdy z nas też zna swoje prawa, płacimy składki, oczekujemy dostępu do służby zdrowia. Odpukać, nie choruję, czasami lekka grypa dopadnie, a na zwolnieniu dwa razy w życiu człowiek był, a jak chce skierowanie na badania, to jeszcze słyszy, po co. Szanowni lekarze po to, żeby raz na jakiś czas sprawdzić jaki jest mój stan zdrowia. I pamiętajcie, jeśli lekarz nie chce dać wam skierowania, niech Wam to potwierdzi na zaświadczeniu. XXI wiek żeby człowiek jeszcze musiał prosić się o skierowanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakby tak każdy chciał sobie chodzić co chwile sprawdzać tak swój stan zdrowia to kto by zarobił na tą służbę zdrowia? Te nasze składki to i tak groszowa sprawa z tym ile ta nasza służba zdrowia potrzebuje. Jak mamy podejrzenie że coś nam może być to okej, ale tak z ciekawości sobie chodzić od lekarza do lekarza i szukać dziury w całym to głupota. Potem wszyscy się dziwią że takie kolejki do lekarzy jak niektórzy chodzą tam tylko z ciekawości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przede wszystkim profilaktyka. Statystyki nie kłamią że w tych krajach co jej brak ludzie zawijaja się o wiele szybciej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To może lekarz nie powinien kasować za wizyty domowe ???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie chyba są tępi. Myślą że nasze składki zdrowotne lądują tylko u lekarza rodzinnego. A gdzie utrzymanie szpitali? Zakup drogich sprzętów itd.? Składki zdrowotne są jak emerytalne. Czyli wszyscy je płacimy, ale niekoniecznie z nich skorzystamy. Dzieci przecież nie płacą składek, a co chwile się z nimi chodzi do lekarza, wykonuje się operacje. Prawda taka że my zwykli ludzie i tak pewnie w życiu nie zapłacimy na te składki tak wiele ile w rzeczywistości z nich musieliśmy skorzystać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram z całym szacunkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdzisław Pietkun - agent w rządzie Mazowieckiego

https://i.pl/resortowe-dzieci-agentura-w-solidarnosci-i-dzialania-stasi-w-polsce/ar/c1-17840407#zdzislaw-pietkun-agent-w-rzadzie-mazowieckiego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

oł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I to tłumaczy jego zachowanie na przychodni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

O ile nie na pewno wierzę w historię p.Pietkuna, o tyle na pewno wiem, że p.dr Pietkun jest dobrą, oddaną pacjentom, lekarką. I nie do końca rozumiem po co ten wpis w tym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może dlatego, że inni mają odmienne doświadczenie i zdanie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Żabka w Bojanie (85 odpowiedzi)

Witam, czy ktos wie czy jest szansa na powstanie sklepu żabka na terenie Bojana? Bo obecnie chyba...

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Zasługi Wójta Kalkowskiego - anty lista (36 odpowiedzi)

Jako, że druga tura tuż tuż a ludzie mają to do siebie, że zapominają szybko no i mamy dużo...