Jestem fanką Pani Małgosi Krauze. Bardzo dobry instruktor i świetny człowiek. Jest kompetentna, opanowana i niezwykle cierpliwa. Zaczynałam u Niej jako zakompleksiony człowieczek bez wiary we własne siły jako kierowca. Niestrudzona Pani Małgosia zawsze korygowała, tłumaczyła, upominała. Nie piętnowała, ale zawsze podkreślała to co jest zrobione dobrze. To było bardzo budujące i zachęcało do dalszej pracy. Pani Małgosia podczas jazd pokazuje „trudne” miejsca które mogą być pułapką dla zdających, wyjaśnia jak sobie z nimi poradzić. Co ważne, nie uczy jeździć na pamięć, zachęca do logicznego myślenia. Nie ma jeżdżenia na tzw. „drugi słupek” w „rękawie”, ale zamiast tego prawdziwa sztuka manewrowania samochodem od przeszkody do przeszkody, tak jak na realnym osiedlowym parkingu. Dzięki Pani Małgosi pozbyłam się irracjonalnego lęku przed samochodem i zrozumiałam, że jazda nim może być prawdziwą przyjemnością.

Instruktora i szkołę szczerze polecam!

Pani Małgosiu kochana! Jeszcze raz dziękuję za to, że zrobiła pani ze mnie kierowcę.

Pozdrawiam serdecznie!



PS. Pozdrawiam także Pana Andrzeja Pijanowskiego! Wreszcie czuję się uprawniona do używania breloczka-samochodzika!