Zdane dzięki Panu MARKOWI (1) Dzięki Panu Markowi zdałam egzamin państwowy.Pan Marek jest cierpliwym i... Asik31 Serdecznie polecam (1) Z całego serca mogę gorąco wszystkim polecić tą szkołę. Kurs odbyłam z Panem... Weronika Pan Marek Kotowicz (1) Gorąco Polecam Pana Marka ludziom, którzy chcą nauczyć się jeździć! Rzetelne... M.K
Pan Włodzimierz Maćko!!! (3) Świetny człowiek i instruktor! Polecam serdecznie każdemu, wybierając tą... Królowa szos Pan Marek Kotowicz (1) EGZAMIN zdany za PIERWSZYM razem! Bardzo polecam Pana Marka jako fachowca,... krystian Pan Marek Kotowicz oraz Pan Andrzej Pijanowski (1) Bardzo dziękuje obojgu tych panów ponieważ ich starania zaowocowały prze... Maciej F Instruktor: Marek Kotowicz (1) Po trzech nieudanych egzaminach postanowiłam zapisać się do szkoły jazdy... Aneta PAN MAREK KOTOWICZ I PAN ANDRZEJ PIJANOWSKI- MISTRZOSTWO (1) Polecam jak najbardziej tą szkołę jazdy, zrobili ze mnie kierowcę a to duży... Edyta Instruktor: Marek Kotowicz (1) Szczerze polecam całą szkołę jak i samego instruktora, świetne przygotowanie... Łukasz Pan Marek Kotowicz (1) Polecam wszystkim Pana Marka jako instruktor. Potrafi świetnie przygotować do... Sławek Polecam (1) Jeździłam z panią Małgosią Krause i z panem Markiem Kotowiczem. Polecam... Joanna Opinia zadowolonej kursantki:) (1) Zdecydowanie polecam tę szkołę! Profesjonalna kadra, zwłaszcza Pan Marek:)... Agnieszka Instruktor: Marek Kotowicz (1) Szczerze polecam wszystkim zarówno szkołe jak i samego instruktora Pana... Grzegorz Polecam ośrodek Jędrek i instruktorkę PANIĄ GOSIĘ (1) 5 lat temu zapisałam się na kurs do pewnego pana w moim mieście Władysławowie... Izabella PAN MAREK KOTOWICZ .... (1) .... brak mi słów by opisać jak wiele przez tak krótki czas współpracy dał mi... KAROLINA MAREK KOTOWICZ - MISTRZ! (1) Jazda z Panem MARKIEM KOTOWICZEM - czysta radocha! Pogada, pośmieje się,... Dawid T. MEGA PETARDA!! (1) Najlepsi w Gdyni! Nie ma lepszych! Kurs naprawdę szybki i można się wiele... Dawid T. Pani Małgorzata Krauze (1) Witam Serdecznie Gorąco polecam P.Małgorzate. Naprawdę bardzo dobry... Magdalena "Jędrek" Ośrodek Szkolenia Kierowców (1) Polecam szczerze ,ten ośrodek .No i oczywiście Pana Mareczka... Becia kursantka Pani Małgosia Krauze (1) Jestem fanką Pani Małgosi Krauze. Bardzo dobry instruktor i świetny człowiek.... Ewa S.