POLECAM (1) polecam ten ośrodek szkolenia,mialam jazdy z panem Maćko i jestem bardzo... karolinaT JĘDREK JEST THE BEST!!!! (1) polecam wszystkim ten osrodek!! kurs teoretyczny z P. Andrzejem super na... Marcin P. Marek Kotowicz (1) Polecam. Uczyłam się jazdy na kursie w Wejherowie i uważam, że tam mnie wcale... Grażyna Czarnowska
Idealny instruktor !!! (2) Instruktor godny polecenia PAN MAREK KOTOWICZ!Srdecznie dziekuje za wielkie... Iwona Tomczak Polecam !!! (3) Mając do wyboru wiele szkół jazdy zdecydowałem się na OSK Jędrek.Już po... Jarek Smużyński Pani Małgosia (2) Wielkie brawa dla Pani Małgosi Krauze - instruktorki. Polecam wszystkim,... Joanna Waleszczak Podziękowanie i ocena (1) Polecam "Jędrka" ponieważ ma bardzo dobrą kadrę nauczania a w szczególności... Ewelina Kowalewska POLECAM!! (1) Szczerze polecam jazdy z p. Maćko. Bardzo cierpliwy i profesjonalny... Marta Zadowolony kierowca (2) Super szkoła nauki jazdy. Gorąco polecam super przygotowują do testów (ja... Małgorzata F. Rewelka (1) Zadowolony Polecam bardzo co prawda nie miałem dlugo szkolenia z p Andrzejem... Emeryt :) (1) Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy! Dziękuję Panu Włodzimierzowi Maćko -... Olga Polecam w 100 % (1) Mogę z pewnością polecać ten ośrodek każdemu. Po teorii oraz naukach... Bartłomiej Grottel PAN MAREK SUPER! (1) po dwóch niezdanych egzaminach wykupiłam jazdy u pana marka.po kilku... MUS If I can do it, you can do it ;] (1) Zdałam! Zawdzięczam to nauce u pana W. Maćko, którego cierpliwość nie zna... Ewelina M Wdzięczność moja nie ma granic:) (1) Cóż ja zdałam za drugim razem, gdyż za pierwszym stres mnie nie dopadł. Za to... Ania O-Ż polecam, (1) w 100% polecam naukę w OSK Jędrek - w szczególności godna polecenia jest... - Bartłomiej Gross - opinia (1) Z przyjemnością mogę polecić Jędrka za bardzo dobre podejście do kursanta... Bartłomiej Gross Czy ja wiem? (2) Szkółka ogólnie dobra,a co do instruktorów to większość lubi samemu wystawiać... WYSOKA CENA= DOBRA JAKOŚĆ ??? Witam… (1) Ja też należę do tych szczęśliwców, co mają "prawko" w kieszeni :))…... Esm Zdałem, jestem zadowolony i polecam :) (1) Bardzo polecam Szkołę "Jędrka". Pod skrzydłami i czujnym okiem Pana... Wacław