Polecam !!!

Mając do wyboru wiele szkół jazdy zdecydowałem się na OSK Jędrek.Już po pierwszym wykładzie teori wiedziałem że dokonałem trafnego wyboru, dziękuję wykładowcy p. Andrzejowi że w tak dostępny sposób wprowadził mnie w przepisy ruchu drogowego. Instruktorem jazdy był p. Marek Kotowicz który swoją wiedzą spokojem i fachowością utwierdził mnie że egzamin na prawo jazdy wcale nie musi być czarnym dniem za co bardzo dziękuje. Gorąco polecam wszystkim którzy stoją przed wyborem ośrodka szkolenia przyszłych kierowców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Warto zainwestować:)

Gorąco polecam szkołę nauki jazdy Jędrek. Wbór tej jednostki szkoleniowej był chyba jedną z najlepszych decyzji jaką kiedykolwiek podjęłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wczesniej - 6 lat temu zapisałm się na kurs prawa jazdy do innej szkoły - nie wymienię nazwy ani nazwiska instruktora (bo jeszcze mnie pozwą:)). Niczego się nie nauczyłam, zmarnowałam pieniądze i czas (łącznie 6 lat, podchodząc co jakiś czas do egzaminu bez wiedzy i umiejętności).
Już straciłam wiarę w siebie i swoje możliwość. Ktoś namówil mnie jednak na kontynuację, poszłam do "Jędrka" zapisałam się na nowy kurs, na jazdy poszłam do pana Marka Kotowicza.
I to był najlepszy wybór. Pan Marek jest najwspanialszym instruktorem z jakim miałam do czynienia. Wspaniale podchodzi do kursantów. Jest przesympatyczny a zarazem wymagający, pokazuje mocne i słabe strony, potrafi zmotywować. Przy nim kursant czuje się spokojnie, bezpiecznie i zaczyna zauważać swoje postępy... - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Sama jestem wykładowcą, prowadzę szkolenia, więc wydaje mi się, że dobrze potrafię ocenić.
Najlepszym dowodem jest to, ze wczoraj zdałam egzamin!!!
Pierwszy raz wyjechałam na miasto i zdałam !!!
Wszystkim życzę takiego instruktora z takim podejściem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Warto zainwestować:)

ja osobiscie polecam pana mlynarskiego. prawie rok temu to bylo wiec imienia nie pamietam. teoria moze byc. "moze" bo nie przypadl mi do gustu humor pana od teorii. na szczescie (jego), nie byl skierowany do mnie. teorie kazdy tuman wykuje, praktyke trzeba zrozumiec i wyczuc - dlatego polecam p. mlynarskiego.

do egz. podchodzilam jeden raz i z usmiechem na twarzy pana egazminatora dostalam info o zdaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0