podziekowania dla p.Marka (1) zdany egzamin w większości zawdzięczam p.Markowi. Świetny instruktor, fajnie... ania Rewelka!!! (1) Teoria prowadzona przez P. Andrzeja - super, luźno, z żartem i na temat :)... Zadowolona kursantka "Jędrek" najlepszy (1) Uczęszczałam na lekcje teorii,które moim zdaniem prowadzone były w sposób... Maja:)
100% POLECAM (1) Miła atmosfera, zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone z uśmiechem... Kasia Dla Pana ( Pani ) "BEZNADZIEJA" (1) Jeżeli było ci źle jeździć z p. Julitą to trzebabyło zmienic instruktora albo... mk Do Pana (1) Ponieważ bardzo niedawno skończyłam kurs w tej szkole postanowiłam na stronce... aga BEZNADZIEJA (2) Niestety nie zgodzę się z tymi opiniami poniżej. Zajęcia teoretyczne napawały... Niezadowolony kursant ktory musi Polecam Pana Marka (1) Po niepowodzeniach w innej szkole i niezdanym egzaminie, wykupiłam 5 godz. u... Kasia G Udąło się :) (1) Kurs skończyłam w Elka School w Gdyni , dokupywałam po 5 dodatkowych godzin... Beata Anka - opinia (1) ośrodek godny polecenia a w szczegulności pan Włodzinierz Maćko któremu... Anka Dla Pana ( Pani ) "BEZNADZIEJA" (1) Za opinie dziekuję, bo kazda krytyka jest przecież budujaca.Przykro mi, że... Kierownik -Andrzej Pijanowski REWELACJA!!!! ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM :) (1) Bardzo polecam tą szkołę. Teoria z Panem Andrzejem bywa stresująca, owszem,... KINGA Polecam (2) Uczyłem sie w tym OSK zdałem za pierwszym razem,Ta szkoła potrafi nauczyć i... michał DZIĘKUJĘ !!! (1) W dniu dzisiejszym zdawałam egzamin w PORDzie. Zdałam za pierwszym razem.... Ania POLECAM!!! (1) Szkoła godna polecenia!!!Po kilku niezdanych egzaminach postanowilam dokupic... Kinga Mistrzostwo... (1) Ja kurs miałem z dwoma instruktorami, byli to pan Andrzej Zaremba i Wojtek... Damian Pierwsze podejście w PORD-zie - zdałem! (: (1) Ukończyłem kurs w Jędrku w lutym 2009. Wykłady oraz jazdy z instruktorem... Paweł POLECAM!!! NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W GDYNI!!! (1) Bardzo gorąco polecam. A zwłaszcza pana Maćko :D Zdałem za pierwszym razem!!!... Mateusz super ;] (1) najlepsza szkoła wykladowca super ;] i pan maćko ;] 100% profeska ;p ;] ;))) (1) Chciałam serdecznie podziekowac ze moglam uczestniczyc w teorii,musze dodac... Bogusia