Są w stanie nauczyć każdego! (1) Nikt mi nie wmówi, że powodzenie na egzaminie zależy od szczęścia!! To nasze... Debiutujący Kierowca - Izabela Marek Kotowicz - Super instruktor (1) Witam wszystkich, w 2010 roku zdałam prawko dzięki pomocy mojemu... Natalia Marek Kotowicz (1) Dzieki,dzieki i jeszcze raz dzieki panie Mareczku,najlepszy z... Miroslawa Kreft
Ogromny plus ! (1) Zdecydowanie na tak! Polecam "Jędrka" każdemu, kto w miłej atmosferze, bez... Agnes POLECAM. (1) Co do teorii, prowadzona jest w bardzo miłej atmosferze, Pan Andrzej zmusza... Asia rzetelne kursy (1) kurs teoretyczny prowadzony metodami silnie aktywizującymi, miła atmosfera,... A Zdecydowanie polecam!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług OSK Jędrek. Wykłady prowadzone są w sposób... Sylwia POLECAM! (1) Jestem bardzo zadowolona . Wyklady z teorii prowadzone sa w ciekawy sposob,... Beata Polecam (1) Serdecznie polecam tą szkołę a zwłaszcza instruktora Pana Włodzimierza Maćko,... Monika P. Marek Kotowicz (2) Witam, mogę powiedzieć z całą pewnością że dzięki Panu Markowi zdałem prawo... Piotr Daczkowski gorąco polecam! (1) jestem osobą która pochodzi z rodziny w której nigdy nie było samochodu,więc... jarekk ZDECYDOWANIE TAK (1) Pewnie powtórzę opinię wielu innych absolwentów - z nauki jestem bardzo... M. Koczerżuk POLECAM (1) POLECAM!!!!!!!!! bardzo fajna i skuteczna szkola nauczania kierowców w... ela Pan Marek Kotowicz najlepszy !:):) (1) Dawno zdawałam egzamin, ale muszę się jeszcze raz podzielić opinią. Polecam... Ewelina polecam (1) supeeer! dzięki Pani Małgosi zdałam egzamin.(Dla jasności... dzięki temu,... W.S. Godny polecenia (1) Fachowi kierowcy wiedzą jak przekazać wiedzę praktyczna i teoretyczna Polecam... Witek REWELACJA!!! (1) Egzamin zdałam za pierwszym razem... CZY MOŻE BYĆ LEPSZA REKLAMA!? Wyrazy... Świeżo upieczony kierowca Polecam wszystkim!!! (1) Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się 5 lat temu i wtedy zakończyła 6... Ania REWELACJA !!! (1) Witam!!! Zdecydowanie polecam OSK "Jędrek", od dzisiaj jestem świeżo... Łukasz K. wspaniali instruktorzy (1) Witam serdecznie :) Bardzo polecam Jędrka, bo to ośrodek któremu zależy na... Kasia B