Michał - opinia (1) Ja osobiscie zapisalem sie na kurs w osk Jędrek. Poziom nauczania jest bardzo... Michał super! (1) co prawda nie uczeszczałam na caly kurs do Jędrka,ale wykupiłam sobie kilka... Anita K Zdalam za pierwszym razem. (1) Gorąco polecam wszystkim osk Jędrek.Bardzo wysoki poziom nauczania,mila... Bogusia D.
k - opinia (1) gorąco polecam wszystkim tym którzy chcę dobrze czuć się za kółkiem i bardzo... k bardzo zadowolona (1) Bardzo chciałam podziękować pani Małgosi, która zgodziła się pojeźdźić jeszce... Gosia Przyjazna atmosfera i lata doświadczenia (1) Jeżdziłam u Jedrka 3 lata temu na dodatkowych godzinach, oblałam ale tylko... Joanna Gorąco polecam! (1) Bradzo polecam ten ośrodek, bardzo miła atmosfera, zajęcia prowadzone na... Hanna G Zdałam za pierwszym podejsciem:) (1) Bardzo polecam ten osrodek. Mila atomosfera podczas zajec teoretycznych i... A.Z SUPER OŚRODEK (1) Zdałam za pierwszym razem!!!W Jędrku uczą wykwalifikowani ludzie,którym... Namirka polecam :) (1) Do Jędrka trafiłam na dodatkowe jazdy po tym jak zostałam niemile... irena_l Ania - opinia (1) Gorąco polecam!!!!Wykupiłam sobie dodatkowe jazdy w tej szkole,po nieudanym... Ania szkolilem sie u was (1) Witam wszystkich, pod koniec stycznia 2006r poszedłem na naukę jazdy kat. B... Patryk Szkoła na medal:) (1) Serdecznie polecam tą szkołę, naprawde warto w niej uczyć sie jeździć.... DJ Polecam każdemu :) (1) super szkoła. bardzo profesjonalne podejście do kursanta. moze nie bylem... Quitek super (1) bardzo dobre przygptowanie do egzaminu....zdalem za drugim razem tylko... M.K. SUPER SZKOŁA!!! (1) Naprawdę ogromnie polecam!!! Mam porównanie, bo jeździłam w innej szkole i... Magrat Odpowiedż dla " Uwe' (1) Jeżeli ktoś chce zrezygnować, to zawsze zwracamy pieniążki za... Andrzej Pijanowski polecam gorąco (1) Nie ukończyłam kursu w tym ośrodku więc nie mogę się odnieść do tego punktu.... Danuta K. przerwany kurs (1) Opinia moja o ośrodku jest bardzo dobra! Myślę ze jakość w największym... uwe Polecam (1) Jestem zadowolony z Jędrka :) jeździłem chyba ze wszystkimi instruktorami i... Marcin