Najlepsza - Pani Małgosia :-) (1) Zdecydowanie mogę wystawić pozytywną opinię na temat OSK Jędrek,moim... Aneta Super Pani Małgosia!!! (1) Teoria z Panem Andrzejem to ciekawie i pożytecznie spędzony czas. Wszystko na... Aleksandra Małgorzata Krauze (1) Gorąco polecam ośrodek szkolenia kierowców,,Jędrek''a na instruktora tylko i... Natalia M
POLECAM OSK JĘDREK!!! (1) Serdecznie polecam kurs na prawo jazdy w OSK Jędrek. Naprawdę miła atmosfera... dripdry Bardzo polecam (1) Szkolenie praktyczne prowadziła pani Gosia, którą chciałabym serdecznie... Marta Pani Małgorzata Krauze - NAJLEPSZA INSTRUKTORKA NA ŚWIECIE ! (1) Mam 50 lat.Decyzja o zdobyciu prawa jazdy w tym wieku wzbudzała lekkie... MaŁgorzata Wiśniewska MAŁGORZATĘ KRAUZE - najlepsza instryktorka! (1) polecam Panią Małgosię Krauze! w ciągu pierwszej jazdy polubiłam jazdę autem,... Karolina Mulawa Sebastian - opinia (1) Polecam ten osrodek i pana Marka Kotowicza, dzis zdałem za pierwszym razem, a... Sebastian TYLKO OSK Jędrek! (2) Zestaw: Andrzej Pijanowki + Marek Kotowicz + POSŁUSZNY kursant = gwarancja... Asia B. zdecydowanie polecam P. Kotowicza!!!! :) (1) zdecydowałam się na zrobienie kursu prawa jazdy z powodu pracy poza... julka MALGORZATA KRAUZE (1) POLECAM!!!!!!!!!!!!!!... Karolina Pani Małgosia Krauze (1) Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgosią, efekt zdania egzaminu gwarantowany :... Edyta OSK Jędrek- Marek Kotowicz - Super instruktor (1) Polecam OSK Jędrek wszystkim , którzy chcą zdać na prawo jazdy . Teoria jest... Arek Pan Marek (1) Bardzo Polecam szkółkę "jędrek" zajęcia SA prowadzone w sposób ciekawy. jako... Patryk Polecam intruktora Pana Marka Kotowicza (1) Chciałbym podziękować Panu Markowi Kotowiczowi za tak szybkie zdanie egzaminu... Witold Bardzo Bardzo Bardzo Polecam (1) Zdecydowanie polecam tą szkołę, zajęcia teoretyczne prowadzone w sposób... Bartek SuperPanMarek (1) Zdecydowanie polecam szkołę nauki jazdy "Jędrek". Kierownictwo szkoły... Kasia B.Ch. - opinia (1) Zdecydowanie polecam pana Wlodzimierza Macko. Wspanialy czlowiek i... B.Ch. Polecam!!! (1) Polecam Panią Małgorzatę Krauze co tu dużo pisać po prostu wielki POZYTYW... ania s. p.Maćo (1) Zdecydowanie polecam Pana Włodzimierza Maćko. Dzięki naukom i radom tego... B.Ch.