Pani Ola ->Sprzątanie mieszkań, domów etc

Temat dostępny też na forum: Usługi i wykonawcy
Dzień dobry. Chciałabym wszystkich przestrzec przed Panią Olą z Ukrainy, która na czarno "posiada firmę sprzątającą" i ogłasza się na Trójmieście. Stawki ma bardzo wysokie i niestety do tego także wygórowane wymagania. Właściwie należy jej zapłacić za samo przyjście i pomachanie szmatką. Pani sprząta jedynie "po wierzchu" i niedokładnie. Życzy sobie klienta środki czystości (OK nie ma problemu, oczywiste ), życzy sobie dodatkowych pieniędzy za przetarcie np. parapetów, półek (jak ma np. odsunąć wazonik czy kwiatek na blacie) a co najciekawsze, wycisnąć mopa, bo "ona nie będzie tego robiła swoimi rękami - mimo, że zapewniłam jej rękawiczki. Za każdą dodatkową usługę sobie Pańcia życzy i oczekuje...makabra! NIestety do tego jest bezczelna i niekulturalna. Kosztowało mnie to mnóstwo nerwów i stracony czas.Także lepiej sami weźcie tego mopa i sprzątnijcie, bo szkoda kasy i stresu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani Ola ->Sprzątanie mieszkań, domów etc

Dlatego należy brać do takich prac osoby z działalnością gospodarczą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani Ola ->Sprzątanie mieszkań, domów etc

Chyba wypada zapytać o namiary do tej 'solidnej' Pani Oli. A choćby dlatego że imię Ola, właściwie Oleksandra jest szalenie popularne na Ukrainie. Więc strzelam że nie jedna z nich zajmuje się sprzątaniem. Po co dyskredytować niepotrzebnie uczciwą Panią tylko dlatego że ma imię Ola? Proszę o kontakt do tej konkretnej Pani, bo inaczej to tylko nic. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...