Pani pozna Pana

Temat dostępny też na forum: Towarzyskie
Ja, szczupła, niewysoka brunetka lat 43 lubiąca podróże poznam wolnego mężczyznę do wspólnego spędzania czasu typu kawa, kino, spacer, obiad, wspólny wyjazd... ;-) jak ktoś zainteresowany piszcie na maila: ewa.vernis@gmail.com
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pani pozna Pana

Ja,brzydki,głupi i wysoki jak brzoza:)Pasuje.?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie pasuje, bo nie lubisz podróży
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

.....i nie lubię podróżować!Masz co chciałaś.Ooooo...:-P
(Pasuje?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a pospacerować, chociaż od czasu do czasu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm.....Tak troszkę,ale nie za długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Facet po 40 to zwykle łysawy już,z brzuszkiem piwnym zdradzający dziad. Zachowujący się jak Jaśnie Panisko, kiedy kobieta po 40 będzie chciała z nim być. Pracuj,podróżuj, ciesz się życiem z dala od gotowania mu obiadków,prania brudnych gaci i skarpet, puszek piwa i problemów z erekcją.
Na kiego ci taki?
Ja jestem również po 40 a ponieważ mam opinię o facetach taką jak wyżej napisałam,to o zgrozo zawsze się kręci obok kilku adoratorów (widocznie lubią kobity, które ich nie chcą). Są to adoratorzy z drugiego sortu.Najczęściej rozwodnicy których rzuciły żony,kiedy dowiedziały się o zdradach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Koło Ciebie kręcili i kręcą się tylko faceci na jakich zasługujesz i tylko takich znasz.
Wartościowych facetów nie poznasz nigdy. Oni byli, są i będą poza Twoim zasięgiem. Nie dla psa kiełbasa
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hmm sensowny początek wątku, treściwy celowy i z mailem na końcu :-) oby jak najwięcej takich ;-) Tylko czy faceci też do sensu Ci odpisali? ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo Ty ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pani pozna Pana

Cześć mam47 lat jestem wolny samotny pracuje na Tir kierowca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani pozna Pana

Na imię Sławek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani pozna Pana

Na imię Sławek 518409289
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pani pozna Pana

Sławek e maila napisz do niej ,...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sławek, ja jeżdżę na solówkach i o takich mniej więcej typach jak Twój napisałam posta parę wiadomości wyżej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jagódka - ty masz okres na okrągło czy czasem odpuszcza ? ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Centralpark - opinie i oceny (44 odpowiedzi)

Centralpark to strzeliste, 16-piętrowe budynki mieszkalne, które powstaną w centrum os. Morena....

Domy na Morenie (10 odpowiedzi)

Inwestycja powstanie na granicy Moreny i Wrzeszcza. Niewielkie osiedle składa się zaledwie z...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...