Państwowy żłobek - Żłobek nr 5 ul. Konopnickiej Wrzeszcz, proszę o opinie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Witam,

Moje dziecko oczekuje na przyjęcie do żłobka państwowego, obecnie chodzi do prywatnego.
Chciałam poznać Wasze zdanie na temat tego żłobka.
Czy czyjeś dziecko chodziło do żłobka na Konopnickiej?
Trochę się obawiam bo nie przyjęty jest stereotyp że państwowe to gorsze.
Proszę o pomoc i komentarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Państwowy żłobek - Żłobek nr 5 ul. Konopnickiej Wrzeszcz, proszę o opinie

Dwoje moich dzieci chodziło do tego żłobka i bardzo sobie chwalę bo Panie są bardzo miłe i chętne do współpracy, aczkolwiek przy pierwszym spotkaniu nie robią takiego wrażenia :):):) to przy bliższym poznaniu są do rany przyłóż. A jak w każdej placówce zdarzają się różne dzieci i moje też musiały nie raz walczyć o swoje lub zostały pogryzione, życie....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Państwowy żłobek - Żłobek nr 5 ul. Konopnickiej Wrzeszcz, proszę o opinie

Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Państwowy żłobek - Żłobek nr 5 ul. Konopnickiej Wrzeszcz, proszę o opinie

Koleżanka miała tam swojego szkraba i bardzo polecała :) My też byliśmy na liście ale szybciej dostaliśmy się do 8 i bardziej nam lokalizacja pasowała więc z 5 zrezygnowaliśmy. Już trzeci syn chodzi do państwowego żłobka i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Siostrzeniec teraz przeszedł z prywatnego do państwowego i są bardziej zadowoleni, tak samo koleżanki synek - tez była bardziej zadowolona z państwowego :)
A panie ważne żeby były 'dobre' dla dzieci niż robiły dobre pierwsze wrażenie :P :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Państwowy żłobek - Żłobek nr 5 ul. Konopnickiej Wrzeszcz, proszę o opinie

http://forum.trojmiasto.pl/zlobek-Podziomek-opinie-t300006,1,130.html

poczytaj jeszcze tutaj ;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Państwowy żłobek - Żłobek nr 5 ul. Konopnickiej Wrzeszcz, proszę o opinie

Ja polecam. Na początku byłam średnio przekonana ale po próbie przepisania dziecka do prywatnego stwierdziłam, że już ten jest lepszy ;) mają własną kuchnię, więc posiłki są cieplutkie i świeże, ogród z placem zabaw, dużo atrakcji w środku (kulki itp), przyjeżdżają też atrakcje (np. zwierzątka). Panie różne ale generalnie też spoko, po zdjeciach widze, że organizują dzieciom fajnie czas. Serio jest lepiej niż w pierwszym z brzegu prywatnym z zimnym jedzeniem z cateringu, właścicielem dusigroszem i placem zabaw na osiedlu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.