Lucyna - ocena (1) Super atrakcje i fachową przemiła obsługa dziewczyny znają się w tym co robią... Lucyna Małgorzata - ocena (1) Personel bardzo miły. Papugi i inne zwierzęta przeurocze. Miejsce godne... Małgorzata Krystian H - opinia (2) Bylo super! Polecam jest 7 stref tematycznych napewno każdy znajdzie cos dla... Krystian H
Kinga - opinia (2) Restauracja godna polecenia. Obsługa na poziomie, pomocna. Miło i przyjemnie,... Kinga Andrzej - opinia (1) Byłem wczoraj w papugami z znajomą i podrapali mnie strasznie na karku a... Andrzej Wiktoria - opinia (1) Byłam ze znajomym dziś w papugarni strasznie agresywne kłóciły się o jedzenie... Wiktoria Kot - opinia (1) "Odzież ochronna" to zwykle koszulki. Za dużo dużych papug Ara na tylu... Kot Beata - opinia (1) Niesamowite i niezapomniane wrażenia. Wyszłam z papugarni zrelaksowana,... Beata Eryk.P - opinia (1) Ogromy hałas którego się nie spodziewaliśmy :O , lecz po rozmowach z... Eryk.P Ewelina K. - opinia (1) Piękne miejsce, pełne egzotycznych stworzeń. Papugi niesamowite i ciekawskie... Ewelina K. ph - opinia (1) Wszystko OK ale 29zl od doroslej osoby to rozboj w bialy dzien! Najdrozej w... ph Bożena - opinia (1) Byłam rok temu i wiele rzeczy mi się nie podobało obecnie widać zmiany na... Bożena Odradzam wizytę (1) Papugi agresywne, w czasie naszej wizyty zaatakowały dwie osoby. Obsługa nie... Poszkodowana niektóre papugi agresywne, bardzo mało aktywna obsługa (2) Byłem w papugarni z rodziną w niedzielę 21 stycznia br. Absolutnie miejsca... Andrzej Super (1) Bardzo sympatyczne miejsce. Maksymilian Najlepsze spędzenie weekendów . (1) Super okazy ptaków . Miejsce warte odwiedzenia , mnie raz ptak n****ł na... Amanda Świetne miejsce dla dzieci i dorosłych (1) Warte miejsce odwiedzenia. Dużo pięknych okazów ptaków, które chętnie oskubią... Tata Super Ptaki (1) Tam Jest Dużo Ptaków Nawet Inne Nie Tylko Papugi M.I.U.Z Warto przyjechać i zobaczyc (1) Szczerze polecam. Fantastyczna obsługa. .Papugi widać są bardzo zadbane.... Agnieszka Polecam (1) Polecam wszystkim. Dobre miejsce na odstresowanie. Zwierzęta są bardzo... Nieważnekto