Paradise for hair

Fryzjerzy

Gdańsk, Grażyny, 20

Ja1212 - opinia (1) Wszystko jak trzeba Profesjonalna obsługa klienta i doradztwo Ja1212 Natalia - opinia (1) Czytając opinie na temat tego salonu, bardzo cieszyłam się na wizytę u Pani... Natalia Mateusz - opinia (1) Chodzę tylko tam, zdecydowanie najlepszy fryzjer w Trójmieście Mateusz
Monika Mazur - opinia (1) Każdemu polecam ten świetny salon! Włosy zadbane i wypielęgnowane... Monika Mazur Gosia - opinia (1) Bardzo polecam salon Paradise for hair Anna Malinowska. Dziewczyny są... Gosia Wiktor - opinia (1) Najlepszy salon w Trójmieście. Miła i profesjonalna obsługa:) Nie mogę... Wiktor Anna - opinia (1) Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera i zawsze zniewalający efekt... Anna Wierna klientka - opinia (1) Chodzę do salonu od lat i zawsze wychodzę zadowolona. Miła, profesjonalna... Wierna klientka Małgorzata - opinia (1) Wiele lat chodzę do tego salonu! Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu... Małgorzata Marta - opinia (1) Skorzystałam z usług koloryzacji oraz strzeżenia. Jestem bardzo zadowolona z... Marta