Dobry Partner (2) Nasza firma współpracuje z Partnerem Dla Firm od około 2 lat. Od samego... Aleksandra Sławińska W pełni polecam (1) Współpracujemy z nimi od kilku miesięcy. Nic dodać i nic ująć. Wszystkim... Aneta Jędrzejczuk w pełni zadowolona (1) Spełnili wszystkie nasze oczekiwania, poprawili niedociągnięcia po poprzednim... Aneta
elecom - opinia (2) Firma Elecom-Mastertech sp. z o.o. współpracuje z firmą Partner Dla Firm od... elecom Szczerze polecam (2) Polecam podjęcie współpracy z firmą Partner Dla Firm. Biznesowo dali poznać... Karolina Profesjonalnie, terminowo, szybko (1) Nic dodać, nic ująć. Szkolenie pracowników na budowie przeprowadzili w... Lucjan Apteka Bursztynowa - opinia (2) Poprosiliśmy ich o pomoc po tym, gdy nasze dotychczasowe biuro popełniło masę... Apteka Bursztynowa Polecam - sama sprawdziłam (2) Po kontroli z Inspekcji Pracy potrzebowaliśmy szybkiej pomocy w sprostaniu... Barbara profesjonalnie, rzetelnie, w serdecznej atmosferze - polecam (1) Skorzystałem po raz pierwszy, ale na pewno skorzystam powtórnie jeśli... POLNORD S.A. - Maria Auksztulewi polecam - profesjonalnie, szybko, w miłej atmosferze (1) Jak w tytule, nic dodać i nic ująć. Skorzystałem po raz pierwszy, ale na... Janusz Zych