Pasta House

Bary

Gdańsk, Lawendowa 9

Magda - opinia (1) Porażka! Nie smaczne, nie dobre, makaron twardy- do al dente brakowało paru... Magda Smakosz, - opinia (1) Kolejny rok działania, a najwyższy poziom bez zmian ! Smakosz, Miłe zaskoczenie (1) Własnej roboty makarony z własnej roboty sosami. Jestem bardzo mile... M
trochę drogo i menu wprowadza w błąd (1) danie składa się z makaronu i sosu, a na na wywieszonym menu są osobne ceny... piki Początki z rozmachem a teraz pozostał tylko slogan pasta house (1) Od początku istnienia chodzimy z Mężem regularnie na pasty. Otwarcie i... kobieta Pyszny makaron, super miejsce (1) Trafilam tu przypadkiem pierwszego dnia pobytu i tak na 4 dni trzy razy... Mariola Jak u prawdziwego sycylijczyka! (1) Świetne makarony, najlepsze sosy, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam... Damian B. Pyszne jedzenie!! (1) Swieze, zdrowe i mega smaczne! Polecam. Jacek super makarrrooonnniii :) (1) dziś jadłam ze swoim synkiem super danie najedliśmy się ;) miło, smacznie i... ADRIANNA Rewelacja (1) Makarony niebo w gębie. Najlepsze miejsce na bardzo dobre i szybkie... SMW Bezglutenowy swiezy przepyszny makaronik !!! (2) Jedyne miejsce w Gdansku gdzie moge zjesc pyszny I swiezy makaron, a w... Kasia Najlepsze wloskie makarony w trojmiescie!! (1) Bardzo czesto wpadam do Pasta House po swiezy makaron - menu ciagle sie... Piotr Prosto, smacznie i przyjemnie (1) i to wszystko za przystępną cenę! Łukasz I Pati Doszka - opinia (1) Najlepszy makaron jaki jadłam. I jeszcze te pyszne sosy. Polecam wszystkim.... Doszka Polecam (1) Przepysznie,prosto,tanio-polecam. B ekstra! (1) Bardzo fajne miejsce,wyśmienite jedzenie, miła atmosfera oraz przemiła... Ola i Michał Najlepszy makaron w Trójmiescie (1) Szczerze polecam to miejsce . Moja córka uwielbia spaghetti z pomodoro, mówi... Justyna Rewelacyjne jedzenie!!!! (1) Najlepsze makarony jakie w zyciu jadlem!!! Na pewno wpadne jeszcze nie raz! Krzysztof Świetne miejsce! (1) Tego typu lokali brakuje w Gdańsku! Małe, ale ze świetnym jedzeniem w... Tomek W końcu znalazłem jedzenie odpowiednie dla siebie!!! (1) Takiego lokalu brakowało na kulinarnej mapie Gdańska! Przepyszne jedzenie,... Borys