Pasta Miasta

Bistro Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 46

Ania - opinia (1) Absolutnie nie trzeba polecać, bo trudno znaleźć wolny stolik i to najlepsza... Ania Ania - opinia (1) Najlepsze pasty w mieście. Trudno o wolny stolik, ale warto poczekać. Ania Anonim - opinia (1) Sztos! Najlepsza włoska kuchnia w trojmiescie! Anonim
Katarzyna - opinia (1) Godzina czekania na drugie danie i dostaję nie to co zamawiałam. Żadnej... Katarzyna Polecam (1) Po drodze mijaliśmy właśnie ta restaurację i postanowiliśmy tam wrócić. Ludzi... Borsuk jestem na NIE (1) wchodzimy do lokalu. tłoczno, strasznie mało miejsca. nawet nie ma jak z... Ona wszystko super tylko ta sól i tłuszcz...!? (1) Witam, ..niezbyt często ale bywam i prawie zawsze jest ten sam problem,... Piotr Jakość potraw pozostawia wiele do życzenia (1) Byliśmy w lokalu kilka razy. Przy każdej wizycie mielismy niestety coraz... Gdynianka Dla kluchożerców (1) Dziękujemy za pyszne makarony. Późną porą wracając po pracy warto wstąpić i... manamanabags ok (1) Miejsce ciekawe z bardzo fajnym klimatem. Obsługa ok. Zamówiony makaron z... cin Słaba obsługa (1) Pani za barem wymagała ode mnie abym po zjedzonym posiłku znów czekał w... K niestety wielkie rozczarowanie (2) Wybrałam się z paczką znajomych na obiad do pasty miasta- lubimy sprawdzać... Gdynianka Przyjemne wnętrze czego o jedzeniu powiedzieć nie można...:/ (1) Pomysł z kuchnią widoczną dla gości super tyle że trzeba liczyć się z... Gość z dziećmi